Cyberpunk 2077 kasıyor

İlk gün sorunları hemen her oyunda olabilir ki patch geleceği haberleri vardı. Eğer oyunu daha randımana oturmuş şekilde oynamak istiyorsanız güncelleme gelmesini bekleyip öyle oynayabilirsiniz. Şahsen ben oyun çıkar çıkmaz oynamaktan ziyade bir müddet sonra oynayacağım çünkü gelecek güncellemelerle oyun daha randımanlı olacak. Oynanışa etki eden (varsa) buglar çözülecektir. Bu durumu bir kriz gibi görmemek gerekiyor. Aynı firmanın The Witcher serisinin son oyununda da benzer durumlar yaşanmış ve çözülmüştü.

Umarım reklam olmuyordur ama açın izleyin hocam yağ gibi akıyor. Tüm ayarları da fulledi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Akmıyor oyun balon! Oyunun balon olduğu oynamadığım halde kahin güçlerim ile sezdim!

Siz beğenince de güzel olmuyor. Subjektif meseleler olduğu için bir insan taparcasına beğenirken birisi kötü bulabiliyor. Farklı görüşlere açık olalım. :)

Hocam ben arkadaşa laf söylemedim oynayış bakımından hangi şeyi beğenmediğini sordum. Arkadaş kahin güçleri ile oyunu oynamış ve beğenmediği yerler olmuş. Ben de beğenmedi yerleri merak ettim.

Geri
Yukarı