Cyberpunk 2077 mi diğer oyunlar mı?

Makaleler
1
Yer
İstanbul Bayrampaşa
Daha fazla  
Merhaba, sepetimde Tom Raider Definitive Edition ve Shadow of War Definitive Edition var. Ek olarak hediye edilen Dying Light 2 ön sipariş bulunuyor. Büyük ihtimal elimdeki birkaç hikaye bazlı oyunlarla birlikte bu yazı çıkarırım gibi duruyor. Bunları eleyip direkt Cyberpunk almak mı daha mantıklı? Shadow of War'n 20TL Türkçe yama masrafı da bulunuyor. Tom Raider gibi bol bulmaca oyun tavsiyeleriniz varsa onları da görmek isterim. R5 2600, GTX1070, 16G RAM, 1080P çözünürlükte oynanacak.

Merhaba, sepetimde Tom Raider Definitive Edition ve Shadow of War Definitive Edition var. Ek olarak hediye edilen Dying Light 2 ön sipariş bulunuyor. Büyük ihtimal elimdeki birkaç hikaye bazlı oyunlarla birlikte bu yazı çıkarırım gibi duruyor. Bunları eleyip direkt Cyberpunk almak mı daha mantıklı? Shadow of War'n 20TL Türkçe yama masrafı da bulunuyor. Tom Raider gibi bol bulmaca oyun tavsiyeleriniz varsa onları da görmek isterim. R5 2600, GTX1070, 16G RAM, 1080P çözünürlükte oynanacak.
Cyberpunk 2077 gibi bir oyun için 250 TL gibi bir fiyat çok iyi ön sipariş kapandığında muhtemelen fiyatı artar ama 3 oyundan vazgeçip sadece Cyberpunk almak biraz saçma ama karar sizin.

Cyberpunk 2077 kütüphaneye düşmüyor değil mi alınca? Ben aldım kütüphanede gözükmüyor. Konu açmak istemedim boş yere.
CP2077 hayırlı olsun. Ama daha satışa bile çıkmayan DL2'yi nasıl ön sipariş yapabildiniz?
Cyberpunk derim. @Onur Altuğ Sever hocamızın dediği gibi diğer oyunlar sonra da alınabilir. 100 saat üstü bir oynanış süresi vadediyor.
Ben olsam Cyberpunk alırdım.

Geri
Yukarı