Sizce Cyberpunk 2077 tekrar ertelenir mi?

Son ertelenme sebebi belli, diğer türlü herhangi bir sorun gözükmüyor. Oyun hakkında az çok bilgi edindiğim için beklentileri verebileceğini de biliyorum.
Kısacası ertelenmeyecek emin olabilirsiniz.

Sana güveniyorum ve şimdi almaya gidiyorum.
Oyunun erken çıkıp optimizasyonun yerlerde olması mı yoksa geç çıkıp çok iyi bir optimizasyonu olmasını mı istersiniz yapımcı firma da bunu yapmaya çalışıyor.

Ön sipariş sonrası fiyat fırlar diye şimdiden alıyorum dostum ben bile bilmiyorum şu an kasacak mı yoksa akıcmı oynayacağım diye.

@Motionless IN White İçeriden biraz daha bilgi sızdırır mısın? Biliyorsun sızıntıları severim.
Azıcık sabret yahu :) Spoiler yersen tadı kaçar, ancak düşündüğümüz ve istediğimiz gibi mükemmel bir oyun olacak. Onu bil yeter, gerisini çıkınca göreceğiz zaten ;)

Oyunun erken çıkıp optimizasyonun yerlerde olması mı yoksa geç çıkıp çok iyi bir optimizasyonu olmasını mı istersiniz yapımcı firma da bunu yapmaya çalışıyor.
PC için tamamlandı dediler. Ertelenme nedeni konsollarda sıkıntı yaşamaları. İlk önce PC'ye çıkarsan ne olacak yani?

PC için tamamlandı dediler. Ertelenme nedeni konsollarda sıkıntı yaşamaları. İlk önce PC çıkarsan ne olacak yani?
Büyük ihtimalle PC'ye çıkınca konsol alan arkadaşlar sesini yükseltir diye. Mantıken o arkadaşlar spoiler yiyecekti, aslında bir yandan doğru karar aldılar.

Geri
Yukarı