Cyberpunk 2077 mi, RDR2 mi?

Merhaba arkadaşlar iyi günler, yakın zamanda bir PS5 aldım, onda oyun oynamak istiyorum lakin ne alsam karar veremiyorum. İki tane oyun arasında kaldım: RDR2 vs. Cyberpunk 2077. GTA oyunlarının neredeyse hepsini bitirmiş ve sevmiş birisi olarak sizce RDR2'yi sever miyim? Açık dünya oyunlarını severim, hele iyi bir senaryosu varsa ve oyun kendi içine çekiyorsa, ama kovboy temasını sever miyim onu bilmiyorum. RDR2 sanırım çok ağır ilerleyen bir oyun. Aynı yandan Cyberpunk 2077, keza onunda bir sürü sorunu var o da beni içine çeker mi ona da emin değilim. Ama bildiğim kadarıyla CP2077 60 FPS çalışırken RDR2 30 FPS çalışıyor. 60 oynamak isterim tabii ki de. Sizce ne almalıyım?

Hocam şimdi Cyberpunk oynamış birisi olarak bir süreden sonra sıktığını söyliyebilirim. Fakat RDR2 de zevkaldım oynarken ama ondanda sıkıldım. Yani senin ne sevdiğini bilemem ama RDR2 öneririm.

İkisini de oynuyorum. İkisi bir değil kesinlikle. Ama bana soracak olursan ben CP2077'yi daha çok sevdim. Tabii ki RDR2 de mükemmel. Sadece FPS bana biraz daha hitap ediyor.

RDR2 bence. O mükemmel atmosferi, vuruş hisleri, mekanikleri ve hikayesi ile göz dolduruyor ve oyun 40 saat sürüyor. Cyberpunk 2077 ise optimizasyon açısından kötü fizik motoru iyi ama çok fevkalade işlenememiş. O night City atmosferi falan çok iyi ama fizik motoru optimizasyon hataları ile gözden düşüyor.

Bence RDR2 rp ve hikaye bakımından daha iyi. 1900'lü yılların havası çok iyi yansıtıyor ama arkadaşlarında dediği gibi yavaş bir oynu hikayeyi yavaş yavaş size hissettirmek istiyor. Cyberpunk ise bug olayı olmasa gayet güzel bir oyun ama yine de ne RDR2 ile kapışamaz. Ama daha hızlı bir atmosferi var

Cyberpunk 2077 öneririm, RDR2'nin ağır oynanışını herkes beğenmesede bence kendine has bi zevki yok değil. Ben CP77'de daha çok eğleniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı