Cyberpunk 2077 mi, RDR2 mi?

AtakanGuney

Hectopat
Merhaba arkadaşlar iyi günler, yakın zamanda bir PS5 aldım, onda oyun oynamak istiyorum lakin ne alsam karar veremiyorum. İki tane oyun arasında kaldım: RDR2 vs. Cyberpunk 2077. GTA oyunlarının neredeyse hepsini bitirmiş ve sevmiş birisi olarak sizce RDR2'yi sever miyim? Açık dünya oyunlarını severim, hele iyi bir senaryosu varsa ve oyun kendi içine çekiyorsa, ama kovboy temasını sever miyim onu bilmiyorum. RDR2 sanırım çok ağır ilerleyen bir oyun. Aynı yandan Cyberpunk 2077, keza onunda bir sürü sorunu var o da beni içine çeker mi ona da emin değilim. Ama bildiğim kadarıyla CP2077 60 FPS çalışırken RDR2 30 FPS çalışıyor. 60 oynamak isterim tabii ki de. Sizce ne almalıyım?

Yani RDR 2'nin baya güzel bir oyun olduğu söyleniyor lakin beni çekemediğinden dolayı ben pek oynayamadım. Cyberpunk'ı ise çıktığı hafta bitirdim. İki oyun da güzel o yüzden hangisi ilginizi çekiyorsa onu oynamanızı öneririm.

Cyberpunk 2077 olabilir, şahsen oyun GTA oyuncularına kendini sevdiriyor. Ben de oynamıştım Cyberpunk'ı ve açık dünya tarzında oyunları sevdiğim için tavsiye ederim, RDR2 ye gelince cidden güzel tasarlanmış bir oyun. Oyun ağır ilerliyor ama hikayesi ve konusu sağlam, Cyberpunk'da biraz da buglı biraz da easter eggli güzel yan görevleri olan bir açık dünya oyunu.

Red Dead Redemption GTA gibi bir oyun değil aşırı yavaş başlıyor ben yavaş başlamasını sevsem de herkes oyun yavaş başlıyor diye laf ediyor.

Benim için Red Dead Redemption her özelliğiyle Cyberpunk'ı geride bırakıyor.

Not: 2 oyunu da oynadım "sen hiç Cyberpunk oynamamışsın" demeyin lütfen.

Merhaba arkadaşlar iyi günler, yakın zamanda bir PS5 aldım, onda oyun oynamak istiyorum lakin ne alsam karar veremiyorum. İki tane oyun arasında kaldım: RDR2 vs. Cyberpunk 2077. GTA oyunlarının neredeyse hepsini bitirmiş ve sevmiş birisi olarak sizce RDR2'yi sever miyim? Açık dünya oyunlarını severim, hele iyi bir senaryosu varsa ve oyun kendi içine çekiyorsa, ama kovboy temasını sever miyim onu bilmiyorum. RDR2 sanırım çok ağır ilerleyen bir oyun. Aynı yandan Cyberpunk 2077, keza onunda bir sürü sorunu var o da beni içine çeker mi ona da emin değilim. Ama bildiğim kadarıyla CP2077 60 FPS çalışırken RDR2 30 FPS çalışıyor. 60 oynamak isterim tabii ki de. Sizce ne almalıyım?

RDR2 tabii ki de. Cyberpunk optimizasyon özürlüsü, PC'em RDR2'e 50-60 FPS alırken düşük ayarlarda, Cyberpunk 33 veriyor. RDR'de optimizasyon özürlü oyun,ama bir CP2077 kadar değildir.

Geri
Yukarı