Cyberpunk 2077 ne zaman indirime girer?

asw1337

Centipat
Daha fazla  
Bildiginiz gibi Steam 20 Kasım'da para birimi USD olacak ve fiyatlar zamlanmadan önce Cyberpunk almak istiyorum. Sizce ne zaman indirime girer veya para birimi değiştikten sonra sonbahar indiriminde mi almak mantikli? Yanitlarsaniz sevinirim simdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesin olmamak ile beraber, yaptığım bir hesaba göre kur değiştikten sonra Cyberpunk'ın 15 TL ucuzlayacağını düşünüyorum indirimsiz fiyatı ile. Üstüne bir de Sonbahar İndirimi gelince çok daha ucuza alınabilir.

Aktif olarak önümüzde bilinen 21 Kasım tarihinde sonbahar indirimleri bulunmakta. Bu tarihe kadar herhangi bir indirim sağlanırsa oyun yapımcılarının isteği üzerine olur, bunu tahmin etmek de çok zor.

Şu an indirimde olmayan birçok oyunu 19 Kasım tarihinde satın alacağım, 20 Kasım tarihinde yapılan değişikliğe göre iade edip 21 Kasım'da indirimli şekilde alacağım veya bu şekilde bırakacağım. Tam olarak nasıl bir politika izlenecek bilinmiyor diye biliyorum çünkü. Birçok kişi dolar üzerinden olacağını ancak yine de yerel fiyatlandırma yapılabileceğini belirtiyor çünkü.

Kesin olmamak ile beraber, yaptığım bir hesaba göre kur değiştikten sonra Cyberpunk'ın 15 TL ucuzlayacağını düşünüyorum indirimsiz fiyatı ile. Üstüne bir de sonbahar indirimi gelince çok daha ucuza alınabilir.

Kanka sence adamlar mena USD de önerileni yazar mı normal 60 dolara koyar.

Kanka sence adamlar mena USD de önerileni yazar mı normal 60 dolara koyar.
Oyunun CIS/Dolar fiyatı 843,89TL , Mena/USD yaklaşık %8 daha uygun. CIS/Dolar fiyatına koymuş olsalar bile , en fazla 40 TL oynuyor. Onu da Sonbahar İndirimi kapatır.

Cyberpunk 20 kasima kadar indirime girerse alınır mı? Yoksa sonbahar indiriminde daha mı ucuzlar?

Şimdi arkadaşlar eğer Steam'in önerdiği fiyata koyarlarsa ki bu büyük firmalar için imkansız bir şey büyük oyunlar az da olsa düşer ama yurt dışı gibi 60 dolardan koyarlarsa müthiş bir fiyat artışı olacak.

Ubisoftun oyunlarını kendi launcherında türk parasına alınıyorken tutupta steamde amerika üzerinden almak ve ubisoftun amerika fiyatından satmak istemeyeceğini düşündüğüm gibi cyberpunk gog'da 30 dolar civarında nasıl politika izlenir emin olamıyorum

Geri
Yukarı