Epic Games Cyberpunk 2077: Phantom Liberty indirime girer mi?

Doruto

Picopat
Daha fazla  
Epic Games'ten Cyberpunk 2077 alıp 300 saate kadar oynadım. Şimdi Phantom Liberty DLC'sini almak istiyorum ama 27 ocak'ta Epic Games indirimleri var eğer DLC indirime girerse indirimde alacağım, girmezse şuanki fiyatına alacağım. Ayrıca Epic Games'te daha önce bu DLC indirime girdi mi bilmiyorum, aydınlatırsanız sevinirim.

Daha önce indirime girdi ancak %15 gibi bir şeydi. 340 liraya aldım ben ve DLC tek kelimeyle harika. İndirime girmesi zor bir DLC ancak yarın madem indirim var bekle bence. Gireceğini düşünmüyorum ancak 400 liraya da çok rahat alınır. Yalnız Cyberpunk’ta nasıl 300 saat devirdiniz hocam? Şaşırdım doğrusu.

Daha önce indirime girdi ancak %15 gibi bir şeydi. 340 liraya aldım ben ve DLC tek kelimeyle harika. İndirime girmesi zor bir DLC ancak yarın madem indirim var bekle bence. Gireceğini düşünmüyorum ancak 400 liraya da çok rahat alınır. Yalnız Cyberpunk’ta nasıl 300 saat devirdiniz hocam? Şaşırdım doğrusu.
Öncelikle cevap için teşekkürler, indirim konusunda steamde her indirimde her oyun indirime girmiyor o yüzden yarın girmeyebilir diye düşündüm ama genelde %15 indirim geliyorsa bir sonraki indirimleri beklemeye değmezmiş. Cyberpunk'ı yaklaşık 9 kere bitirdim, her seferinde başka modlar ve başka zorluk seviyeleriyle oynadığım için o kadar oldu. Bakalım DLC'yi o kadar sevecek miyim.

Öncelikle cevap için teşekkürler, indirim konusunda steamde her indirimde her oyun indirime girmiyor o yüzden yarın girmeyebilir diye düşündüm ama genelde %15 indirim geliyorsa bir sonraki indirimleri beklemeye değmezmiş. Cyberpunk'ı yaklaşık 9 kere bitirdim, her seferinde başka modlar ve başka zorluk seviyeleriyle oynadığım için o kadar oldu. Bakalım DLC'yi o kadar sevecek miyim.
DLC gerçekten çok iyi, ben indirimleri yakından takip ediyordum çıktığından beri 1 kez indirime girdi onda da %15 veya %14 girdi. Ana oyunu bu kadar sevdiysen dlc’ye bayilacaksin. Kaliteli bir iş çıkmış ortaya.

DLC gerçekten çok iyi, ben indirimleri yakından takip ediyordum çıktığından beri 1 kez indirime girdi onda da %15 veya %14 girdi. Ana oyunu bu kadar sevdiysen dlc’ye bayilacaksin. Kaliteli bir iş çıkmış ortaya.
Tamamdır hocam 1-2 gün içinde alırım, değerli cevaplarınız için teşekkür ederim.

Önerdiğiniz mod var mı?

Önerdiğiniz mod var mı?
Tabi hocam, kullandığım çoğu modu yazayım.

-No Intro Videos
-Alternative Midair Movement (Nexus'tan detaylarına bakarsanız daha iyi olur.)
-Always First Equip (Bir silah ile başka silah arasında geçiş yaparken çoğu seferinde özel animasyon yapar.)
-Silent Silencers and Throwing Knives (Attığınız fırlatılabilir bıçak türevi eşyaların sessiz gitmesini sağlar.)
-Virtual Car Dealer (araba modları için.)
-Cyberware-EX (siberdonanım öğeleri için slot eklemenizi sağlar.)
-better throwing weapons
-Preem rain (daha gerçekçi yağmur mekanikleri için, kesinlikle öneririm.)
-ripperdeck
-SmootherDodgeAndDash (daha pürüssüz atılma hareketleri (control tuşuyla olan).)
-Disable Virtual Car Damage (araba hasarını arttırır.)
-Double Swimming and Diving Speed (hızlı yüzme.)
-Romance Hangouts Enhanced (partnerinizle buluşmalarda çeşit katar.)
-Appearance Menu Mod (NSFW sayılabilir bir mod.)
-Araba modları (Nexus Mods'ta bir yığın araba modu var, uyumsuzlu yaratmayacak ve hoşunuza gideni indirebilirsiniz.)

Yeni konular

Geri
Yukarı