Cyberpunk 2077 ne zaman indirime girer?

Aktif olarak önümüzde bilinen 21 Kasım tarihinde sonbahar indirimleri bulunmakta. Bu tarihe kadar herhangi bir indirim sağlanırsa oyun yapımcılarının isteği üzerine olur, bunu tahmin etmek de çok zor.

Şu an indirimde olmayan birçok oyunu 19 Kasım tarihinde satın alacağım, 20 Kasım tarihinde yapılan değişikliğe göre iade edip 21 Kasım'da indirimli şekilde alacağım veya bu şekilde bırakacağım. Tam olarak nasıl bir politika izlenecek bilinmiyor diye biliyorum çünkü. Birçok kişi dolar üzerinden olacağını ancak yine de yerel fiyatlandırma yapılabileceğini belirtiyor çünkü.
Bende aynı şekilde almayı düşünüyorum, Nays üzerinden alacağım. Steam USD'ye geçtiği zaman Nays üzerinden dolar olarak alabiliyor muyum? Bir de cashback alacağım ya iade ettiğim zaman cashback geri gidecek mi?

Bende aynı şekilde almayı düşünüyorum, Nays üzerinden alacağım. Steam USD'ye geçtiği zaman Nays üzerinden dolar olarak alabiliyor muyum? Bir de cashback alacağım ya iade ettiğim zaman cashback geri gidecek mi?
Hayır tabii ki, satın aldığınız para iade edilir. Cashback olayını bilmiyorum, sanırım Papara'da gitmiyordu.

Çok aradayım açıkçası, Cyberpunk da eklenirse yaklaşık 1k civarı bir sepet çıkıyor. 20 Kasım sonrasını göremediğimiz için bu kadar parayı yatırmak mantıklı mı bilemiyorum.

Çok aradayım açıkçası, Cyberpunk da eklenirse yaklaşık 1k civarı bir sepet çıkıyor. 20 Kasım sonrasını göremediğimiz için bu kadar parayı yatırmak mantıklı mı bilemiyorum.
Siz bilirsiniz ama 20 Kasımdan sonra bu fiyatlara oyun bulamayacağımız için bana mantıklı geliyor hem Nays veya Papara ile alırsanız da biraz uyguna gelir.

Geri
Yukarı