Cyberpunk 2077 nedir?

Yani aksyoncusunuz kısacası :D. Yani saydığınız oyunlara bakarak bir şey çıkarmak zor ama başına oturunca da bune ya diye kalkmazsınız gibime geliyor. Vaat ettikleri sizi heyecanlandırıyorsa bir şan verin.

Vallahi o her yerin neon olması falan şehir çok hoşuma gitti. Ve bu kendi stilimizle oynama olayından dolayı benim gibi "aksiyoncular" da çok sıkılmaz herhalde. Neyse deneyelim bakalım. En kötü iade ederim.
Bu arada 1660 Super R5 3500 ile yüksek grafiklerde oynayabilirim sanırım değil mi?

Say 1000 tane canım açık dünya oyunu çekiyordu az oynayayım.

Neeee diyoooooooonn.
Ama güzel oyun olacak galiba. Temennim oyunu batırmamaları.

AC, RDR2, Skyrim, Witcher 3, Spider-Man, Just Cause, Forest. Bu saydığım oyunların açık dünyası çok daha canlı hissettiriyor. Tamam GTA'da iyi bir açık dünyaya sahip ama şehir aşırı ölü. Sandbox oyununda gibi hissettiriyor. Kendine özgü bir havası da yok düz şehir kokuyor. Yani bana özel hissettirmiyor özellikle GTA 5'in açık dünyası.

AC, RDR2, Skyrim, Witcher 3, Spider-Man, Just Cause, Forest. Bu saydığım oyunların açık dünyası çok daha canlı hissettiriyor. Tamam GTA'da iyi bir açık dünyaya sahip ama şehir aşırı ölü. Sandbox oyununda gibi hissettiriyor. Kendine özgü bir havası da yok düz şehir kokuyor. Yani bana özel hissettirmiyor özellikle GTA 5'in açık dünyası.
Skyrim çok geniş baya iyi. Ama AC ile GTA karşılaştırılamaz.

Vallahi o her yerin neon olması falan şehir çok hoşuma gitti. Ve bu kendi stilimizle oynama olayından dolayı benim gibi "aksiyoncular" da çok sıkılmaz herhalde. Neyse deneyelim bakalım. En kötü iade ederim.
Bu arada 1660 Super R5 3500 ile yüksek grafiklerde oynayabilirim sanırım değil mi?

Yüksek grafikler zorlar hocam sizin PC'yi.

Skyrim çok geniş bayağı iyi. Ama AC ile GTA karşılaştırılamaz.

Ya tabii ki ortam olarak çok farklı ama misal Just Cause spider-man AC Far Cry tarzı oyunlarda açık dünyayla çok daha fazla iç içesin. GTA'da şehirle bütünleşemezken atıyorum Far Cry 4'de o paraşütle süzülürlen işte bu açık dünya dedirtiyor. Yada spider-man'la ağ atarken. Yada AC'de çatılarda dolaşırken ya da Just Cause'da uçup kaçarken. Diğer saydığım oyunlarda zaten açık dünya aşırı iyi ve canlı.

Hocam 1080P yüksek ayarlar için 1060 6 GB öneriliyor. 1660 Super ondan daha iyi değil mi? Değişti mi gereksinimler?

Yani 60 FPS senin için yeterliyse okey ama ben optimizasyonu mükemmel olur falan sanmam.

Ya tabii ki ortam olarak çok farklı ama misal Just Cause Spider-Man AC Far Cry tarzı oyunlarda açık dünyayla çok daha fazla iç içesin. GTA'da şehirle bütünleşemezken atıyorum Far Cry 4'de o paraşütle süzülürlen işte bu açık dünya dedirtiyor. Yada Spider-Man'la ağ atarken. Yada AC'de çatılarda dolaşırken ya da Just Cause'da uçup kaçarken.
Getada araba sürerken!

Getada araba sürerken!

Hissettirmiyor hocam. Belki benim sorunum ama bütünleşemiyorum. Aşırı düz bir şehirde araba sürmek gibi hiç özel hissettirmiyor. Bakın kabul ediyorum aksiyonu çok iyi hissettiriyor ama şehir bu aksiyonda bir araç olmuyor bize. Rastgele bir yerde olsam da aynı hissettirir. Şehirle etkileşime girebilsek ya da şehirin farklı bölgelerinde farklı şeylerle karşılaşabilsek. Yani bize random bir yerde değil de özel bir yerde olduğumuzu hissettirmiyor. Bir kere şehir geniş çaplı. Bir yer dağlı bir yer düz yol. Bir yer ıssız bir yer kalabalık. Bir yer bar bir yer silahçı. Yani her şey var. Bu dediğim saçma geliyor olabilir ama şöyle ki şehir gerçekten bir sandbox haritası gibi ne ihtiyacımız olursa koymuşlar ama özel hissettiren hiçbir şey yok. Bu sadece polis helikopteri tarayan biri için hoş olabilir ama ortamla bütünleşmeye çalışan kişiler için aşırı gereksiz.

Son düzenleme:
Ya tabii ki ortam olarak çok farklı ama misal Just Cause Spider-Man AC Far Cry tarzı oyunlarda açık dünyayla çok daha fazla iç içesin. GTA'da şehirle bütünleşemezken atıyorum Far Cry 4'de o paraşütle süzülürlen işte bu açık dünya dedirtiyor. Yada Spider-Man'la ağ atarken. Yada AC'de çatılarda dolaşırken ya da Just Cause'da uçup kaçarken.

Yani 60 FPS senin için yeterliyse okey ama ben optimizasyonu mükemmel olur falan sanmam.

Yeterli hocam 60 FPS.

Yeni konular

Geri
Yukarı