Cyberpunk 2077 Optimizasyon Güncellemesi Gelir mi?

Gelmek "Zorunda"
Biraz öyle ama 250 tl yi hak eder bence 250 tl gayet uygun bir fiyat(allah aşkına 250 tl mi ucuz vs yazmayın biliyorsunuz bi spider man 650 tl)

Ben GTA V diye girmedim zaten rockstar diye girdim, şuan oyun sektöründe böyle oyuna denk en büyük şirket rockstar o yüzden rockstar dedim GTA V diyen sensin. Bende diyorum ki güzel kardeşim ben 20 saat oynamama rağmen 3-4 bugla karşılaştım oyunda 1 kere çökme yaşamadım grafiklerim orta ve yüksekte oynuyorum ben oyuna bayıldım oyunu keşfetmesiniz bilirseniz çok keşfedilecek silah araç ve özellikleri var mükemmel bir iş çıkarılmış yan görevleri bile çok zevkli ben köküne kadar zevk alıyorum oynarken.

Bir çok kişi oynayamıyor dediğiniz steamda aktif 800 bin oyunucusu bulunuyor epic vs diğerlerini söylemiyorum bile.
Oynayamıyordan kastım sıkıntısız oynayamıyorlar. Oyundan atıyor, saveler kayıt etmiyor, oyun çökür. Steam'de rekor kırdığını biliyorum. İyi günler.

1080P'de tüm ayarlar Ultra'da (RTX hariç) DLSS'yi de quality e getirin ya da en kötü balanced a getirin her türlü 60 FPS oynatır.

Oynayamıyordan kastım sıkıntısız oynayamıyorlar. Oyundan atıyor, saveler kayıt etmiyor, oyun çökür. Steam'de rekor kırdığını biliyorum. İyi günler.
i5-6500 RX 580 ile 1 kere oyundan atmadı 1 kere save almamazlık yapmadı çevremde ki çoğu kişinin de öyle, iyi günler.

15 Aralık 2020'de bir güncelleme (1.04) gelecek. Performans ve stabilite ağırlıklı olduğu belirtilmiş.

1080P'de tüm ayarlar Ultra'da (RTX hariç) DLSS'yi de quality e getirin ya da en kötü balanced a getirin her türlü 60 FPS oynatır.
Olmuyor maalesef; 1080p, RTX kapalı, DLSS ultra performans, oyunun en düşük ayarlarında bile 60 fps altına düşmeden oynayamıyorum. Benim istediğim şey oyunu en azından 60 FPS oynayabilmek yer yer 55 bile olmasın istiyorum bu kadar.
Bahsettiğim sorun da bu zaten, çünkü sizinkinden çok daha güçlü bir sisteme rağmen aldığımız değerler neredeyse aynı. Oyunun güzel olduğu aşikar ve oyuna bir oturuşta 10 küsür saat harcadım bugün, hikaye de çekici ve sürükleyici fakat şu FPS sorunu cidden bir süre sonra yoruyor.
Oyunda yaşadığım bir sürü komik bug var, bunların da düzelmesi lazım. Arabalar durduk yerde havada taklalar atıyordu.
-Spoiler İçerir-

Bende de çok komik buglar yaşandı. Johnny Silverhand karşımda sigara içerken sigarası havada takılı kaldı mesela ama içmeye devam etti, bir de jackie'nin arabada ölürken bana uzattığı çip bir anda tabancaya dönüştü ve kafama tabanca soktum resmen. Bunların dışında havadan bir anda düşen insanlar, yanlarına yaklaşınca sanki üzerlerine sürmüşüm gibi delicesine kaçan yayalar, oyunu checkpointten geri yükleyince daha önce öldürdüğüm NPC'lerin gökten yere düşmeleri vs. vs. gibi daha ufak çaplı buglar da yaşandı.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…