Cyberpunk 2077 optimizasyoun düzelirse GTX 960M açar mı?

Real Defender

Hectopat
Yer
Konohagakure
Merhabalarr, Cyberpunk almayı düşünüyorum (optimizasyon düzelirse.) Tahmini kaç FPS alırım? Hangi ayarlarda? Sistemim; GTX 960M, i7 6700HQ, 16 GB RAM ve oyunu SSD'ye kurmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an Low'da 40 FPS alıyor optimizasyon sorununu firmanın düzelteceğini düşünmüyorum mod vs yapılacak hayranlar tarafından düzelirse 50 55 FPS alırısınız ama onun yerine internetiniz iyiyse GeForce Now kullanın Ultra'da oynarsınız.

Şu an Low'da 40 FPS alıyor optimizasyon sorununu firmanın düzelteceğini düşünmüyorum mod vs yapılacak hayranlar tarafından düzelirse 50 55 FPS alırısınız ama onun yerine internetiniz iyiyse GeForce Now kullanın Ultra'da oynarsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Low'da 40 FPS mi anladım hmm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aslında Low'da 40, 50 FPS alsam yeter çok oynamak istiyorum :D.
bu videoyu buldum. 1080p 40, 50 FPS.

PC için oyunun optimizasyonunda bir sorun yok yalnızca gereksinimleri yüksek. Red Dead Redemption 2 ile Cyberpunk 2077'de aldığım FPS değerleri neredeyse aynı.

Belki bunun yardımı olur;

Yeni konular

Geri
Yukarı