Cyberpunk 2077 optimizasyoun düzelirse GTX 960M açar mı?

PC için oyunun optimizasyonunda bir sorun yok yalnızca gereksinimleri yüksek. Red Dead Redemption 2 ile Cyberpunk 2077'de aldığım FPS değerleri neredeyse aynı.

Belki bunun yardımı olur;

Güvenemedim. Virüs olma ihtimali varmı? Yani biliyorum mantıkken virüslü birşeyi önermezsiniz ama emin olamadım.

Güvenemedim. Virüs olma ihtimali varmı? Yani biliyorum mantıkken virüslü birşeyi önermezsiniz ama emin olamadım.

Virüslü değil. Bunun yeni versiyonu çıktı ve testini yapacağım kendi sistemimle. Sonuçları paylaşırken seni de etiketlerim altına.

Çok sevinirim :).

Yenisine çok fazla ayar koymuşlar ama Max Boost+ olanı denedim sana karşılaştırmasını atayım. Eski haliyle yaptığım test şu mesajda duruyor.

Bu ultra ayarlarda aldığım ekran görüntüsü 38 FPS;

ult.jpg

Max Boost+ ile aldığım ekran görüntüsü 67 FPS;

maxboo.jpg

Yenisinin videosu ve indirme linki altında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Yenisine çok fazla ayar koymuşlar ama Max Boost+ olanı denedim sana karşılaştırmasını atayım. Eski haliyle yaptığım test şu mesajda duruyor.

Eki Görüntüle 882200

Max Boost+ ile aldığıM ekran görüntüsü 67 FPS;

Eki Görüntüle 882198

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İmzanızdaki sistem değil mi?

Evet. Sen 1080P düşük ayarlarda 20 FPS civarı oynasan desek belki bu programla 40 FPS civarına çıkabilir. Emin değilim tahmin yalnızca.
1366x768 ile oynıyıcam.

Eki Görüntüle 882200

Max Boost+ ile aldığım ekran görüntüsü 67 FPS;

Eki Görüntüle 882198

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı