Çözüldü Cyberpunk 2077 orijinal versiyonda FPS artışı olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Korsana destek yok! Besmelemizle başlayayım.
Öncelikle indirdiğiniz korsanın güvenilirliğine bağlı eğer korsan oyun arkada işlem yapacak uygulamalar veya virüsler çalıştırıyorsa(mining virüsleri popüler bu konuda) evet FPS artar ama güvenilir bir korsansa FPS farkı olmaz.

Korsana destek vermediğimi bende belirttim konu içerisinde, korsan versiyon ile FPS testimi yaklaşık 3-4 ay önce yaptım. Yeni gelen bir güncelleme olup olmadığından emin değilim.
Sistemi söyleyin yardımcı olalım.

RX550 2 GB, AMD-FX8150 8 çekirdek, 8 GB RAM, oyun HDD'ye kuruluydu

Korsana destek vermediğimi bende belirttim konu içerisinde, korsan versiyon ile FPS testimi yaklaşık 3-4 ay önce yaptım. Yeni gelen bir güncelleme olup olmadığından emin değilim.

RX550 2 GB, AMD-FX8150 8 çekirdek, 8 GB RAM, oyun HDD'ye kuruluydu
Aşırı bir artış olmaz. Bir kaç FPS belki. Tabii güncelleme ile FPS olarak artış söz konusu olur mu, onu söyleyemem.

Arkadaşlar, benim derdim şu: Cyberpunk 2077 oynamak istiyorum ve acaba oyun kasar mı diye korsan indirip denedim. ( korsana destek yok, moderatörler konusunda sıkıntı çıkmaz umarım :) ) oyunu korsan kurduğumda FPS yerlerdeydi, başka NPC'lerin olmadığı yerlerde 30FPS oluyordu ama şehir içerisinde 11-12FPS'ye düşüyordu. Ben bu oyunu satın alıp orijinal olarak oynasam FPS değeri konusunda bir artış olur mu acaba?

Bende crack oynuyorum Ryzen 5 3600 ekran kartı düşük R7 370 çözünürlük değiştirince oyun oynanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı