Cyberpunk 2077 oynanır mı?

Evet bana kalırsa oyunu Steam'ı çevrimdışına alarak oynayın 14 gün içerisinde bitirin ve iade edin hem oyunu oynarsınız hem de paranızı alırsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ana hikayeyi bitirdikten sonra oyun çok sıkıcı hale geliyor. Cansız ölü bir şehre sahip. Açık dünya olması hiçbir şey ifade etmiyor. Yapay zekası kötü. Oyun sadece çatışmadan ibaret gibi. İade edip daha güzel oyunlar almanızı tavsiye ederim. Oyunu 25 saat oynamış biri olarak tavsiyem budur.
O sizle alakalı hocam, 45 saat oynadım ve hala oynuyorum, çatışma işi de sizinle alakalı, ben hackleme-gizlilik odaklı oynuyorum ve oynayışı da gayet zevkli benim için. Siz biraz fazla odaklanmışsınız ana hikayeye, kısa olduğu doğru ama yan görevlerin sayısı fazla olduğu ve kaliteli oldukları için uzun saatler geçirebilirsiniz.

Oyunu bitirdiğimden sonra 36 saat daha oynadım. Bu 30 saatin hepsi yan görev. 58.saatimdeyim. Daha da oynayacağım. Performans sorunları dışında cillop gibi bir oyun. Bug görmek çok rahatsız etmiyor. Ana menüye döner tekrar girersiniz. Max 20 saniye sürüyor bu veya son kayıt dosyanıza dönersiniz. 250 TL'ye alabileceğiniz diğer iyi bir oyun RDR2. Eğer RDR2 oynadıysanız veya almayı düşünmüyorsanız elinizdeki parayla oynayabileceğiniz özel oyunlardan biri.

O sizle alakalı hocam, 45 saat oynadım ve hala oynuyorum, çatışma işi de sizinle alakalı, ben hackleme-gizlilik odaklı oynuyorum ve oynayışı da gayet zevkli benim için. Siz biraz fazla odaklanmışsınız ana hikayeye, kısa olduğu doğru ama yan görevlerin sayısı fazla olduğu ve kaliteli oldukları için uzun saatler geçirebilirsiniz.

Hocam baydım ama AC Valhalla'da aynıydı bir yere gidersin çatışma sonra çok zor boss gelir onunla da çatışma 20 yıllık oyunlarda mekanizma bir yenilik yok hepsi birbirinin tekrarı gibi. Nacizane fikrim bu.

Geri
Yukarı