Cyberpunk 2077 oynanır mı?

Hocam baydım ama AC Valhalla'da aynıydı bir yere gidersin çatışma sonra çok zor boss gelir onunla da çatışma 20 yıllık oyunlarda mekanizma bir yenilik yok hepsi birbirinin tekrarı gibi. Nacizane fikrim bu.
Bu tip oyunlar pek sizlik değil öyleyse, sanırım açık dünya oyunları yerine Call Of Duty gibi sınırlı alanlarda geçen oyunlardan hoşlanıyorsunuz.

Kötü diyenlerin hepsi bug var diye kötü diyor. Sistemleri kaldırmıyor diye kötü diyor. Mis gibi oyun. Hikayesi, ana görevleri çok güzel. Yan görevleri daha bile güzel. AC oyunlarının ana görevlerinden daha güzel yan görevleri var. Yapay zekası aptal, orası doğru ancak ben çok zorda oynadım oyunu, bu aptallık oyun zevkimi etkilemedi.

Bug olarak Skyrim'in, Fallout'un ilk çıktığı zamanlardakinden kötü değil. İnsanlar baş yapıt olacak diye beklediği için çok geliyor o kadar. Bethesda oyunları en az Cyberpunk kadar buglı, laf atan çok yok dediğim gibi.

Korsandan farkını söyleyeyim güncelleme geliyor buglar düzeltiliyor en azından güvenli bir şekilde indiriyorsun.
Her gün güncelleme gelip oyun 50 sene öteye gidiyor sanki. Başına otursa 2 günde bitirecek zaten oyunu, ilk çıktığında bitirebilenler var, bu haliyle mi bitiremeyecek?

Bu tip oyunlar pek sizlik değil öyleyse, sanırım açık dünya oyunları yerine Call of Duty gibi sınırlı alanlarda geçen oyunlardan hoşlanıyorsunuz.

Öyle büyük ihtimal açık dünya oyunlarında sadece Rockstar'ın oyunları hoşuma gidiyor. RDR 2 bir başyapıt bence çatışma yoğunluğu orta seviye de olması ve sinematik olması çok hoş.

Kötü diyenlerin hepsi bug var diye kötü diyor. Sistemleri kaldırmıyor diye kötü diyor. Mis gibi oyun. Hikayesi, ana görevleri çok güzel. Yan görevleri daha bile güzel. AC oyunlarının ana görevlerinden daha güzel yan görevleri var. Yapay zekası aptal, orası doğru ancak ben çok zorda oynadım oyunu, bu aptallık oyun zevkimi etkilemedi.

Bug olarak Skyrim'in, Fallout'un ilk çıktığı zamanlardakinden kötü değil. İnsanlar baş yapıt olacak diye beklediği için çok geliyor o kadar. Bethesda oyunları en az Cyberpunk kadar buglı, laf atan çok yok dediğim gibi.
Oyunu ultrada açacak sistemim var, bugları bir kenara koyacak olursak (ki ne gerek var) ama RPG oyun değil. Kötü diyorum.

Her gün güncelleme gelip oyun 50 sene öteye gidiyor sanki. Başına otursa 2 günde bitirecek zaten oyunu, ilk çıktığında bitirebilenler var, bu haliyle mi bitiremeyecek?

Ben de ilk çıktığında bitirdim öyle ahım şahım bir bug yoktu bu arada arkadaşa öneri yaptım korsan indirip virüs yemekten ise steamdan alıp oynayıp iade edebilir dedim ama demez olaymışım.

Oyunu ultrada açacak sistemim var, bugları bir kenara koyacak olursak (ki ne gerek var) ama RPG oyun değil. Kötü diyorum.
RPG değil, evet ama RPG olmaması onu kötü yapmaz. RPG olmayan tüm oyunlar kötü mü senin için?

Geri
Yukarı