Cyberpunk 2077 oynanır mı?

ykc_25

Hectopat
Selamlar herkese. Yeni bir bilgisayar aldım ama ne oynayacağım konusunda bir fikrim yok Steam'da Cyberpunk 2077 indirime girmiş. 124 TL'yr alınır mı ya da başka ne önerebilirsiniz? Daha önce çok az oyun oynadığım için pek bir fikrim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar herkese. Yeni bir bilgisayar aldım ama ne oynayacağım konusunda bir fikrim yok Steam'da Cyberpunk 2077 indirime girmiş. 124 TL'yr alınır mı ya da başka ne önerebilirsiniz? Daha önce çok az oyun oynadığım için pek bir fikrim yok.
Ben beğendim şahsen. Ön sipariş vererek almıştım. Tam 3 kere bitirdim oyunu. Atmosferi falan bir başka zaten. Al derim.

İlk çıktığında herkes bug dolu diyordu oyun çıkalı 1 yıl oldu illaki fixliyorlardır diye düşünüyorum. En son baktığımda steamin en çok oynananlar listesindeydi. Bence şu an oynanabilir.

PS4 için almıştım. İlk versiyonları cidden çöptü ve oyunu hikayenin başında bırakmıştım ama bayağı adam etmişler oyunu. Tekrar başladım, hikayenin ortalarındayım şu anda. Oyun gayet güzel. Bazı ufak tefek grafik hataları hala var ama görmezden gelirsen çok iyi.

İlk başlardaki kadar bug vs yok ama hemen hemen aynı fiyata Red Dead Redemption 2 var, onu almanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı