Cyberpunk 2077 oynanır mı?

Hocam işlemci i7 11800h ekran kartı 3060 laptop bilgisayar sıkıntı olacağını zannetmiyorum o zaman.

Sıkıntı yaşamazsın ultra ayarlarda performansı böyle. Ancak high ile ultra arasında pek gözle görülür fark olmadığını düşünürsek high ayarlar daha ideal olacaktır sisteminde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Reis bol bol ek is yap ana gorevlerden daha guzel bence. Hem erkenden bitirmemis olursun oyunu. 50 saat civari oynadim muazzam otesi bir oyun. Yalniz bazi bolgelerde oyun acayip kasiyor (oyunun luks esyalar satan bolgesi) ve isiklandirma buga girebiliyor. Sisliyken sanki cennetteymis gibi bir isiklandirma gorebilirsin buglidir. Onun disinda ufak tefek buglar var iste ama pek etkilemiyor oynanisi.

Anladım bu fiyattayken kaçırmayayım o zaman
Sıkıntı yaşamazsın Ultra ayarlarda performansı böyle. Ancak high ile Ultra arasında pek gözle görülür fark olmadığını düşünürsek high ayarlar daha ideal olacaktır sisteminde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam oyunda DLSS var değil mi bir de videoda varsa açık mı ben göremedim de

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı