Cyberpunk 2077 oynanır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar tamam bir daha sizin favori açık dünya oyununuza RDR2 kalitesi beklemem. Ne de olsa yasak bu forumda onu da öğrenmiş olduk. Konuyu kilitliyorum. Gidip görev yapıp arabadan polisle çatışabilirsiniz :D.

Ben o zaman beğenmedim şu an oyun nasıl diye yazdım. Bıktırdınız beni ya. Ön yargılıyım diye de yazmışım gerçekten bu forumdan nefret etmeye başladım ya.

Mesela RDR 2'nin açık dünyasında sana ne sunuyor? Senin açık dünyaya bakış açını anlarsam cp 2077 hakkında bilgi verebilirim. Birazcık nelerin sizi sıktığını falan söyleseniz belki çözüme kavuşturacağız fakat RDR 2 tartışmasına giriyorsunuz. Mesela ne tarz açık dünya oyunlarından sıkılıyorsun? Witcher 3 sana göre sıkıcı mı açık dünya konusunda? Eğer sıkıcıysa cp 2077 de Witcher 3 gibi üç aşağı beş yukarı aynı kafada açık dünyası. Yani bir de rdr2'nin açık dünyası tam olarak cp 2077 den farklı ne sunuyor onu anlamadım. Oyunu oynadım fakat böyle hani bariz bir şey sunmuyor hatırladığım kadarıyla. Max yapılan şey hayvan avlamak o kadar.

Ek paketi dahil 120 saat civarı bitirdim oyunu, gördüğüm grafiksel açıdan en iyi oyun diyebilirim, şehir tasarımı, manzaralar, karakter modelleri animasyon kaliteleri üst seviyede(50 civarı ekran görüntüsü aldım). RPG konusu yok denecek kadar az, seçim yapıyorsun ama öyle Baldur's Gate 3 etkisi beklememek lazım.

Yan görevleri bana güzel geldi, aklımda kalanlardan bazıları:
-Boks maçları
-Akıllı otomat görevi (güzel düşünülmüş)
-Film yıldızı olmak isteyen bir tip vardı, ilginç bir rol seçmiş kendine, oynadığında anlarsın
-Keanu reisin eski rock grubunu toplayıp, en son konser verilen yan görev, atmosferi çok iyiydi.

Silah çeşitliliği ve vuruş hissiyatı gayet iyi, yakın dövüş mekaniği de yeteneklerini ona göre dağıtırsan gideri olabilir, (ben menzilli takıldım ilk seferimde)

Normal zorlukta oynadım, ilk sefer için tavsiye ederim, ayarındaydı.

Ek paketi dahil 120 saat civarı bitirdim oyunu, gördüğüm grafiksel açıdan en iyi oyun diyebilirim, şehir tasarımı, manzaralar, karakter modelleri animasyon kaliteleri üst seviyede(50 civarı ekran görüntüsü aldım). RPG konusu yok denecek kadar az, seçim yapıyorsun ama öyle Baldur's Gate 3 etkisi beklememek lazım.

-Boks maçları.
-Film yıldızı olmak isteyen bir tip vardı, ilginç bir rol seçmiş kendine, oynadığında anlarsın.
-Keanu reisin eski rock grubunu toplayıp, en son konser verilen yan görev, atmosferi çok iyiydi.

Silah çeşitliliği ve vuruş hissiyatı gayet iyi, yakın dövüş mekaniği de yeteneklerini ona göre dağıtırsan gideri olabilir, (ben menzilli takıldım ilk seferimde)

Bir de şu yapay zekalı taksinin bir yan görev o da güzeldi. Taksideki yapay zekanın adı vardı unuttum.

-Boks maçları
-Film yıldızı olmak isteyen bir tip vardı, ilginç bir rol seçmiş kendine, oynadığında anlarsın

Teşekkür ederim dostum. Bana sataşmayıp yazdığın için oynayıp bakacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı