Cyberpunk 2077 oyunu Google Stadia'da olacak

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
CDPR tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

Cyberpunk 2077'nin 19 Kasım'da Google Stadia'ya geleceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

Cyberpunk 2077 ön sipariş sayfası: Play Cyberpunk 2077 on Stadia

Ekran Görüntüsü (1487).png

Son düzenleme:
Sanırsam çıktığı gün Geforce Now'a da gelecekti. Sistemi yetmeyenler için iyi bir haber bence.
Evet, geleceği açıklanmıştı.

Evet, geleceği açıklanmıştı.
Bulut oyun sektörü çok hızlı gelişiyor. Umudum yüksek bu sektör için. Ayrıca Cyberpunk'ın satış rakamlarına bu bulut sistemdeki oynamalar dahil olacak mı?

Steamden cyberpunk'ı aldım oyun çıkınca bir kendi pcimde açıcam birde geforce nowun o 1 saatlik ücretsiz üyeliğinden girip steam üzerinden bağlanıp ray tracingli oynayacam bakalım arada nasıl bir fark olacak merak ediyorum. Bende 5700xt var rdr2, metro exodus, control tarzı oyunları 2kda ultrada oynayabiliyorum ama kart ray tracing desteklemediği için ray tracing nasıl bir fark yaratıyor gerçekten merak ediyorum.

Steam'den Cyberpunk'ı aldım oyun çıkınca bir kendi PCI'mde açacağım bir de GeForce Now'un o 1 saatlik ücretsiz üyeliğinden girip Steam üzerinden bağlanıp Ray Tracing'li oynayacağım bakalım arada nasıl bir fark olacak merak ediyorum. Bende 5700XT var RDR2, Metro Exodus, Control tarzı oyunları 2K'da Ultra'da oynayabiliyorum ama kart Ray Tracing desteklemediği için Ray Tracing nasıl bir fark yaratıyor gerçekten merak ediyorum.

O üyelikte RTX yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı