Cyberpunk 2077 parasına değecek bir oyun mu?

Oyun güzel ama optimizasyonu yüzünden oynayamadım ben.Güçlü bir sisteminiz varsa değer.
Optimizasyon sorunu artık yok(en azından ben yaşamadım). Deneyimlemiş biri olarak söylüyorum. Rahatça oynayabilirsiniz şu an.

300₺ altı olsa bence değerdi ama 399₺ biraz düşündürücü. Ben 123₺'ye aldığım için fazlasıyla değdi.

Cyberpunk 2077 atmosferi güzel bir oyun. Güzel bir dünya yaratmışlar içinde dolaşmak keyif veriyor. Ama optimizasyon cidden kötü o yüzden akıcı oynamak için iyi bir sisteme sahip olmak lazım. 400 TL = 15 Dolar. Çok bir şey değil bence. 😛

Cyberpunk 2077 şu an %50 indirimde ve zaman zaman "acaba alsam mı?" diye düşündüğüm ama çıkışından beri ön yargılarımı kıramadığım bir oyun kendisi. Oyun daha makûl bir fiyatta olsa düşünmeden alırdım ama fiyatı böyle. Cyberpunk'ı da alırsam yaz indirimlerindeki harcamam tamamen böyle olacak. (Persona 5 Strikers'ı indirimin ilk günü almıştım sadece toplam fiyatın ne kadar olacağını göstermek için ekledim.) Sonraki zam iddialarından dolayı ikilemde kaldığım için bu konuyu açmak istedim. Sizce değer mi?

Eki Görüntüle 1844035

Onun yerine Epic Games üzerinden alın, ve oyun güzel. Hikayesine falan şahsen bayıldım.

400 TL'ye alabileceğin daha iyi oyun/oyunlar var. 125 TL zamanları olsa değebilirdi.

Oyundan beklentim oynanışın bayıcı olmaması ve hikayesinin güzel olması. Oyunları %100 bitirmeyi seven biri değilim açıkçası o yüzden hikayesi iyiyse ve oynanış baymıyorsa oyun benim için oynanabilir. Gotham knights oynadığımda kötü mekanikler ve bir süre sonra kendinden bıktıran bir oynanış olduğu için ve yan görevleri de sürekli tekrara kaçtığı için kafamda bitirmiştim. Peki Cyberpunk 2077'nin oynanışı Gotham knights kadar kötü mü?

Geri
Yukarı