Çözüldü Cyberpunk 2077 path tracing ve frame generation yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Ekran kartı
RTX 4060
Merhaba, oyunum Epic Games üzerinden orijinal. Frame generation seçeneği yok. Path tracing seçeneği de yok.

1700514281377.png

Çözüm
Bunu dener misin?

Windows'un ayarlarına girin ondan sonra orada oyun modu var ona tıklayın grafik ayarlarından donanım hızlandırmalı GPU zamanlaması diye bir şey var onu açın ve PC'yi yeniden başlatın.

Eğer açıksa KAP'a aç yap yeniden başlat.
Bunu dener misin?

Windows'un ayarlarına girin ondan sonra orada oyun modu var ona tıklayın grafik ayarlarından donanım hızlandırmalı GPU zamanlaması diye bir şey var onu açın ve PC'yi yeniden başlatın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kare oluşturma zaten frame generation. Path tracing ise en altta. RTX açtığınız yerde.

Açılmıyor ki hocam kare oluşturma. 4000 serisi GPU özel yazıyor benimki 4060 zaten.

Bunu dener misin?

Yaptım oyunu açıyorum.

@fatih murdock hocam path tracing sadece 4070 Ti ve üstündemi kullanılıyor?

1700514847365.png

@ZwiReK bu arada oldu hocam frame generation seçeneği açıldı.

Açılmıyor ki hocam kare oluşturma. 4000 serisi GPU özel yazıyor benimki 4060 zaten.

Yaptım oyunu açıyorum.

Eki Görüntüle 2024348

Hayır. Her seride kullanılabilir. Tabi en az 2000 üstü bir kart olmalı ama path tracing için önerilen 4000 serisi kartlar.

Yaptım oyunu açıyorum.

Eki Görüntüle 2024348

Hocam, en üstte olan ''hızlı ön ayarı'' en sona çekip kaydet diyin o zaman açılması lazım.

Overdrive moduna.

Her seride kullanılıyor. Bir sınırı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı