Cyberpunk 2077 PlayStation 4 oynanış fragmanı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
PS4 Pro'da görseller ve FPS durumu bu şekilde... PS4'de daha berbat olacak. Sebebi ise PS4 Pro'da 4.2 tflops güç varken PS4'de 1.84 tflops olması...

Benim tahminim 1080P 30 FPS olacağı yönünde...

Hocam elbette Pro'da görüntü daha iyi olacak bunu hepimiz biliyoruz. 30 FPS konusunda ise hocam Allah aşkına PS4'e gelen 3. parti oyunların kaçıında 60 FPS var.🙂

Hocam elbette Pro'da görüntü daha iyi olacak bunu hepimiz biliyoruz. 30 FPS konusunda ise hocam Allah aşkına PS4'e gelen 3. parti oyunların kaçıında 60 FPS var.🙂
Doğru diyorsunuz ama koskoca CDPRED firmasının Youtube videolarını 1080p 30 FPS yayınlaması sizce de garip değil mi ? Ayrıca ağır bir oyundan bahsediyoruz.

CDPRED in paylaştığı sistem gereksinimi tablosuna bakarsanız 1080p 30 FPS minimum ayarlarda GTX780 ve RX470 istiyor.
1607004818110.png

GTX780, RX470, PS4 ve PS4 PRO'nun TFLOPS değerleri de şu şekilde. GTX780 4.156 TFLOPS değerine sahip, RX 470 ise 4.940 TFLOPS değerinde. Playstation 4 ise 1.84 TFLOP, Playstation 4 PRO ise 4.2 TFLOPS gücünde.

Sizde de bu güçteki bir cihazın 1080p 60FPS vaat etmesi garip değil mi ? Tamam hadi PS4 PRO verdi peki ya normal PS4? Ki bu oyun bilgisayar için çıkıyor yani geliştirilmesi bilgisayar için yapıldı konsollar için değil.

Sizce de bu olay biraz da olsa düşündürücü değil mi? Bence 1080p 30FPS olacak PS4 için bu oyun. Donanımsal anlamda baktığınız zaman cihazlara başka bir açıklaması yok...

NOT: CDPRED hiç bir zaman oyunun kaç FPS de çalıştığını söylemedi. Görüşüm firmanın yayınladığı videoların 30 FPS olası üzerinedir. Dikkate alırsanız sevinirim.

Doğru diyorsunuz ama koskoca cdpred firmasının YouTube videolarını 1080P 30 FPS yayınlaması sizce de garip değil mi? Ayrıca ağır bir oyundan bahsediyoruz.

Cdpred in paylaştığı sistem gereksinimi tablosuna bakarsanız 1080P 30 FPS minimum ayarlarda GTX780 ve RX470 istiyor. Eki Görüntüle 762540
GTX780, RX470, PS4 ve PS4 Pro'nun tflops değerleri de şu şekilde. GTX780 4.156 TFLOPS değerine sahip, RX 470 ise 4.940 TFLOPS değerinde. Playstation 4 ise 1.84 TFLOP, Playstation 4 PRO ise 4.2 TFLOPS gücünde.

Sizde de bu güçteki bir cihazın 1080P 60FPS vaat etmesi garip değil mi? Tamam hadi PS4 Pro verdi peki ya normal PS4? Ki bu oyun bilgisayar için çıkıyor yani geliştirilmesi bilgisayar için yapıldı konsollar için değil.

Sizce de bu olay biraz da olsa düşündürücü değil mi? Bence 1080P 30FPS olacak PS4 için bu oyun. Donanımsal anlamda baktığınız zaman cihazlara başka bir açıklaması yok...

Evet haklısınız bende 30 FPS olacağını düşünüyorum. Diğer bir yandan ise konsollar için ne optimize edilmiş oyunlar gördük. Mesela son örnekler TLOU 2 veya Ghost of Tsushima. Evet bunlar zaten PS4 özel oyunu zaten optimize olacak demişsinizdir içinizden. Ancak bu adamlar son ertelediklerinde PS4 ve Xbox One için optimize çalışmaları için ertelediklerini söylediler. 30 FPS olsa bile benim gibi PS4 veya PS4 Slim sahipleri için eğer videoda gösterdikleri kadar güzel bir görüntü olursa eşsiz bir deneyim olur.

Evet haklısınız bende 30 FPS olacağını düşünüyorum. Diğer bir yandan ise konsollar için ne optimize edilmiş oyunlar gördük. Mesela son örnekler TLOU 2 veya Ghost of Tsushima. Evet bunlar zaten PS4 özel oyunu zaten optimize olacak demişsinizdir içinizden. Ancak bu adamlar son ertelediklerinde PS4 ve Xbox One için optimize çalışmaları için ertelediklerini söylediler. 30 FPS olsa bile benim gibi PS4 veya PS4 Slim sahipleri için eğer videoda gösterdikleri kadar güzel bir görüntü olursa eşsiz bir deneyim olur.
Onuda göreceğiz yakında. Grafik anlamında ama PS4 için çamurumsu bir görüntü bekliyorum ben... 7 Gün kaldı...

Çamur grafikleri artık eskide kaldı diyebiliriz. Çözünürlük 1080P ve yeni nesil oyunların düşük grafikleri bile en azından orta ayar gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı