Cyberpunk 2077 PlayStation 4 oynanış fragmanı

Elussi0n

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Cyberpunk 2077'nin PlayStation 4 oynanış fragmanı PlayStation 4 Türkiye kanalında yayınlandı. Bazıları PS4'te oynayacaklar için üzülüyorum diyordu. 7 yıllık bir konsola göre gerçekten harika görüntü değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cyberpunk 2077'nin PlayStation 4 oynanış fragmanı PlayStation 4 Türkiye kanalında yayınlandı. Bazıları PS4'te oynayacaklar için üzülüyorum diyordu. 7 yıllık bir konsola göre gerçekten harika görüntü değil mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
720p izledim ama kaliteli.

Bu bence gerçek PS4 görüntüleri değil. :) Bu ne yahu bu ne? On numara grafikleri gözüktüğü kadarıyla ve dedikleri gibi performans konusunda 30 FPS sabit verebiliyorsa eline ayağına sağlık CD Projekt RED.

Marvel's Spider-Man gibi bir oyunu da çalıştırıyor PS4, o yüzden çok şaşırmadım açıkçası.

Hocam dedğiniz oyunla bu bir mi? Bu oyunun harita büyüklüğü bile spider-man'ın belki 10 katı.

Bir olduğunu kim söyledi? O oyun da azımsanmayacak kadar kaliteli grafiklere sahip bir oyun, bu da. Ben aynı kefeye koymadım zaten.

Ps4 Proda görseller ve FPS durumu bu şekilde... PS4 de daha berbat olacak. Sebebi ise Ps4 Pro da 4.2 Tflops güç varken PS4 de 1.84 Tflops olması...

Benim tahminim 1080p 30 FPS olacağı yönünde...

Yeni konular

Geri
Yukarı