Cyberpunk 2077 Resmî Twitter Hesabından 'gereksinim' Göndermesi!

Night City Wire adlı programın 3. bölümünde 'küçük bir değişiklik olduğunu söyleyerek, Cyberpunk 2077'nin müziklerini değil, onun yerine bir çoğumuzun talep ettiği, 'gereksinimlerden' haberleri varmış.

Yanılmıyorsam Cuma günü saat 19:00'da canlı olarak açıklayacaklar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Night City wire adlı programın 3. bölümünde 'küçük bir değişiklik olduğunu söyleyerek, Cyberpunk 2077'nin müziklerini değil, onun yerine birçoğumuzun talep ettiği, 'gereksinimlerden' haberleri varmış.

Yanılmıyorsam cuma günü saat 19:00'da canlı olarak açıklayacaklar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

RX 570 ile minimum da 30 FPS oynamayı düşünüyorum.
Night City wire adlı programın 3. bölümünde 'küçük bir değişiklik olduğunu söyleyerek, Cyberpunk 2077'nin müziklerini değil, onun yerine birçoğumuzun talep ettiği, 'gereksinimlerden' haberleri varmış.

Yanılmıyorsam cuma günü saat 19:00'da canlı olarak açıklayacaklar.

Minimum gereksinimler çok iyi düşük yani süper ya.

Son düzenleme:
Minimum ekran kartı Amd rx 470 çok iyi ben en az bi rx 570 ister diye düşünüyordum işlemcide Ryzen 3 3200g, sistemi çok iyi olmayanlar için güzel haber :)
Tam minimum ve tavsiye edilen sistem gereksinimlerini resimde ekledim.

Dosya Ekleri

• fgfgfs.jpg
    fgfgfs.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 31

Yeni konular

Geri
Yukarı