Cyberpunk 2077 Resmî Twitter Hesabından 'gereksinim' Göndermesi!

Night City Wire adlı programın 3. bölümünde 'küçük bir değişiklik olduğunu söyleyerek, Cyberpunk 2077'nin müziklerini değil, onun yerine bir çoğumuzun talep ettiği, 'gereksinimlerden' haberleri varmış.

Yanılmıyorsam Cuma günü saat 19:00'da canlı olarak açıklayacaklar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence minimumda RX 460-HD 7750 falan isteyecek. Çünkü PS4'e de gelecek bir oyun ve PS4'ün grafik gücü bu seviyelerde. Önerilen olarak da GTX 1060-RX 570 falan ister diye düşünüyorum. Bu da PS4 Pro'nun grafik gücü.

Bence minimumda RX 460-HD 7750 falan isteyecek. Çünkü PS4'e de gelecek bir oyun ve PS4'ün grafik gücü bu seviyelerde. Önerilen olarak da GTX 1060-RX 570 falan ister diye düşünüyorum. Bu da PS4 Pro'nun grafik gücü.
Bu mantığa göre,RX5600,RTX 2060S gibi kartların oyunu en yüksek ayarlarda oynatabileceği düşüncesindeyim.

Konsolları saf gücüne göre PC ile kıyaslamamak lazım.

Bu mantığa göre RX 5600 XT, RTX 2060S gibi kartların oyunu en yüksek ayarlarda oynatabileceği düşüncesindeyim.
Emin ol dediğin kartlar oyunu yüksek grafik ayarlarında oynatacaktır. Yalnız burada dikkat edilmesi gereken bir husus var oda şu. Mesela Witcher 3 deki Nvidia ayarları, GTA 5 de ki MSAA ayarı gibi bazı ayarlar FPS'yi ciddi manada yerlere serebilir. İşte Cyberpunk 2077 de de büyük ihtimalle buna benzer, temel grafiğe çok etki etmeyen ama FPS'yi ciddi etkileyen bir ayar olacaktır. Eğer siz dediğiniz kartlarda bu ayarı çok açmaz veya hiç açmazsanız ben inanıyorum ki yüksek grafik ayarlında bu saydığınız 2 kartla da minimum 50-60 FPS de oyunu oynayabilirsiniz.

Keza PS4 olsun PS4 Pro olsun bunlarda bile o ince ayarları çok açmazlar ki gerek de yok. Çünkü zaten temel ayarları(Doku, gölge, efekt gibi) açınca oyun şahane gözükmeye başlıyor. E hem FPS'ye çok etki etmeyen hemde grafiği yükselten bir ayarı açmak varken adamlar niye Geralt'ın saçının dalgalanması, direklerdeki ince yırtıkların daha keskinleşmesi gibi çok fazla dikkat edilmeyen ve FPS'yi alaşağı eden bir ayarı açsın?

Umarım anlatabilmişimdir ne demek istediğimi.

Geri
Yukarı