Cyberpunk 2077 Test Oyuncusu Oyunu Bitiremiyor!

Technopat Sosyal'deki günlük Cyberpunk 2077 haberlerinden bir kere daha merhaba. ;)

images.jpeg

Çıkmasına sayılı günler kala herkesin beklediği Cyberpunk 2077'den farklı detaylar gelmeye devam ediyor. Bu seferki gelişme oyunun oynayış süresinin ne kadar uzun olduğunu gözler önüme seriyor.

Cyberpunk 2077'nin geliştirici şirketi CD Project RED'e oyunun test oyuncusu olarak çalışan Lukasz Babiel, Cyberpunk 2077'yi toplamda 175 saat oynadığını ve hala sona yaklaşamadığını Twitter'da mizahi bir şekilde belirtti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tabii ki bu oyuncu oyunun sunduğu bütün özelliklerden faydalandığını, oyundaki tüm toplanabilecek tüm elementleri topladığını ve zorluk seviyesinin de sürekli değişkenlik gösterdiğini belirtmeden de geçmiyor. Bununla birlikte zaten Cyberpunk 2077'nin birden çok farklı sona sahip olacağını da biliyoruz. Dolu dolu bir oyun bizleri bekliyor kısacası. :)

Ana hikaye yaklaşık 20 saat sürüyor maalesef. Şahsen direkt ana hikayeye yoğunlaşıp oyunu bıraktım. Çünkü karşıma çıkan buglar oyundan soğuttu beni. Özellikle ana hikaye görevlerinde karşılaşınca sinirleniyorsun, oyun akışına etki ediyor çünkü doğrudan. İlerleyen aylarda geleceğine inandığım birkaç güncellemeye güvenerek oyuna yan görevler için geri dönmeyi düşünüyorum.

İstediği kadar özgürlük sağlasın, maalesef ortalama bir oyun olmaktan öteye geçemiyor benim gözümde Cyberpunk. Bütün teknik detayları bir kenara bırakırsak.

Geri
Yukarı