Cyberpunk 2077 RX 580 performansı

Miralay000

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyunu AMD Ryzen 5 3600 ve RX 580 ile biraz göz attım. Hemen RX 580'de FPS olaylarını bilmiyen arkadaşlar için söyliyeyim:

High-Ultra'da min. 24, maksimum 35 FPS gördüm.

Medium-High'da min. 30-35, maksimum 45-50 arası gördüm.

Low-medium da min. 45, maksimum 64 gördüm.

Not: Oyunu oynarken nedensizce Ultra ve High'da oyun bana o kadar kötü gelmedi yani High-Ultra oynayabilirim. Ama bana bakmayın şahsen ben 30 FPS bile akıcı olarak görüyorum :)

Not 2: Benim işlemcim Minecarft gibi bir oyunda 94 dereceyi gördü. Nedense Cyberpunk 2077 80'i bile görmedi :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu AMD Ryzen 5 3600 ve RX 580 ile biraz göz attım. Hemen RX 580'de FPS olaylarını bilmiyen arkadaşlar için söyliyeyim:

High-Ultra'da min. 24, maksimum 35 FPS gördüm.

Medium-High'da min. 30-35, maksimum 45-50 arası gördüm.

Low-medium da min. 45, maksimum 64 gördüm.

Not: Oyunu oynarken nedensizce Ultra ve High'da oyun bana o kadar kötü gelmedi yani High-Ultra oynayabilirim. Ama bana bakmayın şahsen ben 30 FPS bile akıcı olarak görüyorum :)

Not 2: Benim işlemcim Minecarft gibi bir oyunda 94 dereceyi gördü. Nedense Cyberpunk 2077 80'i bile görmedi :D.
Optimizasyonu şu an sıkıntılı. 1 aya kalmaz güncelleme alacaktır.

Hocam ben şuan ki değerlerden bile aşırı ama aşırı memnun kaldım. Sizce oyun düzgün optimizasyon edilirse High-Ultra da 24 Fps 35-40 arasına çıkar mı yoksa imkansız mı böyle bir yükseliş ?
Bekleyip göreceğiz hocam. Umarım Pubg gibi ikinci bir Bluehole vakası yaşanmaz. Oyunda hala optimizasyon sorunu var.

Bekleyip göreceğiz hocam. Umarım Pubg gibi ikinci bir Bluehole vakası yaşanmaz. Oyunda hala optimizasyon sorunu var.
Açıkçası 7-8 yıldır geliştirilen oyunu bir anda kenara atmazlar baya bir uğraşıp güzel bir optimizasyon yapacaklarına inanıyorum ben.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı