Cyberpunk 2077 sarmadı

Ben ilk çıktığında ön sipariş ile aldım ve beni de sarmadı hayatımda o kadar fazla bug olan bir oyun görmedim diyebilirim ilk defa RPG oyun oynadığım için olabilir belki de şu anda PC de yüklü ve aylardır oynamadım bile.

Cyberpunk güzel bir oyun bence, çatışma mekanikleri ve çatışmada kullanılabilecek çeşitli yöntemler bayağı keyifli. Hikayesi de kötü değil gayet iyi, karakterler desen Johnny Silverhand çok iyi işlenmiş. Şehir atmosferi çok güzel çok renkli. Ben oyundan bayağı memnun ayrıldım. Tabi bir başyapıt seviyesinde değil ama gayet keyifli zaman geçirmenizi fazlasıyla sağlıyor.

Hocam profilinizdeki oyun NieR:Automata™ mı?

Ben de sıkıla sıkıla zar zor 27 saatte bitirdim. Zaten öyle keyfine oyun oynadığım bir 1650 ti vardı onun da limitlerini zorladı. Arkadaşım hediye ettiği için aynen kanka süper oyun oyna falan diyorum da aşırı beğenmedim.

Cyberbug 2077 balonu patladı zaten. :)
İlk hafta tüm yayıncılar yüksek izlenme ile ekmeğini yedi, sonra da yüzüne bakılmadı işte.
Bütün tek oyunculu oyunlar böyle, God Of War da haftalar boyunca izlenilen bir oyun değildi, 1 hafta yayını yapıldı o da rafa kaldırıldı, sürekli oynanacak bir oyun değil çünkü çoğu tek oyunculu oyun gibi.

Objektik olarak bakacak olursak oyundaki karakterler derin ve animasyonlar oldukça kaliteli, hikayesinin de güzel olduğunu söyleyebilirim, oyun kıran hatayla da birkaç defadan fazla karşılaşmamışımdır. Oynanış olarak da fena değil bence, gizlilik odaklı oynadım ve gayet zevk aldım.

Bütün tek oyunculu oyunlar böyle, God of War da haftalar boyunca izlenilen bir oyun değildi, 1 hafta yayını yapıldı o da rafa kaldırıldı, sürekli oynanacak bir oyun değil çünkü çoğu tek oyunculu oyun gibi.

Objektik olarak bakacak olursak oyundaki karakterler derin ve animasyonlar oldukça kaliteli, hikayesinin de güzel olduğunu söyleyebilirim, oyun kıran hatayla da birkaç defadan fazla karşılaşmamışımdır. Oynanış olarak da fena değil bence, gizlilik odaklı oynadım ve gayet zevk aldım.

Tabi sizin görüşünüz ama oyun da daha arabayı satın alma animasyonu, bir şeyi bir yere koyma animasyonu ve buna benzer oldukça basit animasyonlar bile yok. Var olan animasyonlar fena değil tabii.

Tabi sizin görüşünüz ama oyun da daha arabayı satın alma animasyonu, bir şeyi bir yere koyma animasyonu ve buna benzer oldukça basit animasyonlar bile yok. Var olan animasyonlar fena değil tabii.
Ben pek eksikliklerini hissetmedim açıkçası, hatta çoğu zaman aklıma bile gelmedi, oyunun ne kadar eksiği varsa bir o kadar da iyi yönü var. Bu arada bilgisayar versiyonunu oynadım, oyunun konsollardaki hali belli, orada çok net bir başarısızlık söz konusu.

Geri
Yukarı