Çözüldü Cyberpunk 2077 satan güvenilir site önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mustafafnt

Hectopat
Hocalarım ben oyunu satın almıştım. Fakat yakın bir arkadaşımda oyunu satın almak istiyor fakat 230 TL kadar bir bütçesi var. Ve daha fazla bir fiyat veremiyor. Cyberpunk 2077 oyununu almak için güvenilir dediğiniz bir site var mıdır? Hediye olarak atılan oyunlar geri alınabiliyor diye biliyorum. O yüzden güvenilir bir yer site istiyoruz. Aklımızda şu anlık 1 tane site var.
Cyberpunk 2077 Steam Satın Al - %15 İndirimli Game - Foxngame - FOXNGAME

Çözüm
19TL'yi de biz verelim. Riske girmeye gerek yok bence.

Çözüm
Hocam sosyalde Steam'den hediye olarak 200 TL'ye kadar atacak bir sürü insan vardı. Elbet biri sizi bulacaktır.
Arkadaşa katılıyorum,steam bakiyesini nakite çevirmek isteyen birçok insan var. Gamesatış sitesinde 224 TL'ye bulunuyor (güvenilir) ancak benim tavsiyem steam üzerinden alması.

Hocam aynısı dedim. Fakat işte bütçem yok diyor.

20 TL verebilirim risk almasın bence dur kartıma bakayım.

İninal sömürmüş beni resmen 25 TL vardı 12 nasıl kaldı ya? Şu virüz bitsin ilk iş başka karta geçeceğim.
Kusura bakmayın benden iş çıkmadı.

Birkaç hafta sonra sokağa çıkınca karta yüklerim para o zamana kadar bulamazsanız benle iletişime geçin.

Hocam o zaman ya almayacak ya da GameSatış veya sizin attığınız siteden alacak. Siteler güvenilir.

Hocam işte biz de en azından güvenilir dediğimiz sitelerden bakıyoruz. Yoksa sosyalde çok fazla satan var fakat satan üyelerin hiçbirini tanımadığım için güvenemiyoruz. Galiba foxngame sitesinden satın alacağız.
Cyberpunk 2077 Steam Satın Al - %15 İndirimli Game - Foxngame - FOXNGAME
20 TL verebilirim risk almasın bence dur kartıma bakayım.

ininal sömürmüş beni resmen 25 TL vardı 12 nasıl kaldı ya? Şu virüz bitsin ilk iş başka karta geçeceğim.
Kusura bakmayın benden iş çıkmadı.

Birkaç hafta sonra sokağa çıkınca karta yüklerim para o zamana kadar bulamazsanız benimle iletişime geçin.

Ne demek hocam. Gerek yok hocam. Ama gerçekten çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı