Minecraft Premium Satan Güvenilir Site?

121228

Kilopat
Makaleler
10
Arkadaşlar canım çok uzun aradan sonra minecraft oynamak istedi. Açıkçası kendi sitesinden alacaktım oyunu ama 178 TL olmuş. Doğruyu söylemek gerekirse minecraft'a o kadarda para vermek istemiyorum. Dolayısıyla bildiğiniz güvenilir e-mail hesabı falan değişen hesap satan bir site varsa söylerseniz çok mutlu olurum.

Microsoft diğer sitelere oyun anahtarı sağlamıyor.
Kaçak hesap satan sitelerden alacağın hesabın 1-2 gün sonra şifresini değiştirecek.
Kaçak hesaplara 5-10 ₺ sürekli verene kadar, 178 ₺ ödeyip kendine ait oyunu al.

Bence de orijinal dışında başka bir siteden alınmamalı. Eğer alınacaksa kesinlikle epostayı da verdikleri bir hesap alın. Onlar da en az 50 TL oluyor zaten

Ben 1-1.5 sene önce uczpre.com dan almıştım ve hesabı hala kullanıyorum. Bir ara hesabıma giremiyordum siteye bildirerek yeni hesap verdiler. Tavsiyem uczpre.com .

Arkadaşlar canım çok uzun aradan sonra Minecraft oynamak istedi. Açıkçası kendi sitesinden alacaktım oyunu ama 178 TL olmuş. Doğruyu söylemek gerekirse Minecraft'a o kadar da para vermek istemiyorum. Dolayısıyla bildiğiniz güvenilir e-mail hesabı falan değişen hesap satan bir site varsa söylerseniz çok mutlu olurum.

Preminyum.com ben cape ve hesap aldım güzel site cape biraz geç geldi ama hesap anında geldi bir de indirim var öneririm 🙂

Ucuzminecraft.com çok iyi 1.5 senedir kullanıyorum efsane paketden almıştım İninal kart için 48TL idi o zaman.
Screenshot_132.png

Yeni konular

Geri
Yukarı