Cyberpunk 2077 Steam mi Epic mi?

Steam platform olarak çok daha güzel ama bence hangisi uygun fiyatlıysa oradan al. Ben RDR 2'yi Epic Games'den aldım. Ama Steam'de şu koleksiyon kartları ve onları satmak falan da ayrı güzel.

Kesinlikle zaten ondan bahsediyorum Steam bir ayrı güzel ama bende Epic Games'den R6 almıştım.

Herkese selam. Cyberpunk 2077 almak istiyorum fakat buglardan ve hatalardan dolayı biraz ertelemek istemiştim. Bildiğiniz gibi Epic Games'te 60TL'lik indirim kuponu var. Oyun için zaten biraz daha bekleyeceğim güncellemeleri falan bu yüzden indirim kuponunu kullanıp Epic Games'ten mi alayım yoksa Steam'de indirime girmesini mi bekleyeyim? Sizce oyun Steam'de indirime girer mi? Girerse ne kadara düşer fiyatı? Düşünceniz nedir?
Eğer steam üzerinden alacaksanız 200 tl ye hediye edebilirim oyunu. Cyberpunk almak için yüklemiştim parayı fakat vazgeçtim. Steam cüzdanımda duruyor para

Şu an iki platformda da 250₺ oyun, hangisinden alındığı herhangi bir aşamada (indirme hızından oyun içinde olan bitenlere dek) fark oluşturur mu?

Şu an iki platformda da 250₺ oyun, hangisinden alındığı herhangi bir aşamada (indirme hızından oyun içinde olan bitenlere dek) fark oluşturur mu?

Bana kalırsa biraz daha bekleyebilirsiniz. 200 TL'ye kadar düşüyor bazen. Onun haricinde Steam arayüzü ve başarımları olsun daha güzel bence. Ben ucuz diye Epic'ten aldım. Ama fiyat aynıysa Steam 1 adım daha önde bence.
Pardon bildirimlerde RDR 2 vardı. Ben onun için yazmıştım fiyatı. Fiyat hariç düşündüklerim aynı.

Geri
Yukarı