Cyberpunk 2077 Steam mi Epic mi?

Kardeşim daha ucuzluk istiyorsan Epic Games ama aradaki farkı Steam arayüzü ve kullanım rahatlığı ile kesinlikle kapatır. Buna ekstradan Epic Games sürekli oyun dağıttığı ve Steam'de göre çok kötü sunucu kullandığı için oyunu indirmek Steam'e göre 3 katını alır. Bana sorarsan Epic Games kadar kötü bir platforma bulaşma.

Kardeşim daha ucuzluk istiyorsan Epic Games ama aradaki farkı Steam arayüzü ve kullanım rahatlığı ile kesinlikle kapatır. Buna ekstradan Epic Games sürekli oyun dağıttığı ve Steam'de göre çok kötü sunucu kullandığı için oyunu indirmek Steam'e göre 3 katını alır. Bana sorarsan Epic Games kadar kötü bir platforma bulaşma.
Yanlış bilgi vermeyelim. Epic oyunlarında da indirmek gayet hızlı oluyor.

Ne alaka? Epic Games'den bir sürü oyun aldım ve bir sorun yaşamadım. Sırf b*k atmak için konuşmayın. Steam'in avantajları var evet ama aradaki fiyat farkına değecek avantajlar değil. Yani 20 TL'ye aldığım AC Odyssey'i neden Steam'de 80'e alayım?

Oyun sadece onlinesa ve Steam ile arasında 200 TL fark varsa Epic Games'den alırım.
Ne alaka? Epic Games'den bir sürü oyun aldım ve bir sorun yaşamadım. Sırf b*k atmak için konuşmayın. Steam'in avantajları var evet ama aradaki fiyat farkına değecek avantajlar değil.
Ben burda bir Steam moderatörü felan değilim neden durduk yere b*k atıyım sadece burda 7 yaşındaki sadece en güzel görünen şeye doğru bakıp hiç bir şeyi kabullenmiyorsunuz.

Oyun sadece onlinesa ve Steam ile arasında 200 TL fark varsa Epic Games'den alırım.

Ben burda bir Steam moderatörü felan değilim neden durduk yere b*k atıyım sadece burda 7 yaşındaki sadece en güzel görünen şeye doğru bakıp hiç bir şeyi kabullenmiyorsunuz.
Tamam Epic Games'den oyun almak bilgisayarı camdan fırlatmak ile neden eşdeğer onu söyle.

Tamam Epic Games'den oyun almak bilgisayarı camdan fırlatmak ile neden eşdeğer onu söyle.

Ben eş değer falan demiyorum o kadar takmışsınız ki kafanıza yazdığım şeyi bile anlıyamıyorsunuz. Ben dedim ki Epic Games'den oyun almak mantıklı ise o da mantıklıdır eş değer falan demedim.

Ben eş değer falan demiyorum o kadar takmışsınız ki kafanıza yazdığım şeyi bile anlıyamıyorsunuz. Ben dedim ki Epic Games'den oyun almak mantıklı ise o da mantıklıdır eş değer falan demedim.
Aynı anlama geliyor farkettiysen diyeceğim ama, farkedememişsin belliki. Tamam dediğin gibi olsun, o zaman nedenini açıkla. Bu arada neyi kafaya takmışım? Ben ikisini de aktif olarak kullanıyorum. İki platformda da bir sürü oyun satın aldım? Ben birini kötüleyip diğerini yüceltmiyorum yani.

Steam platform olarak çok daha güzel ama bence hangisi uygun fiyatlıysa oradan al. Ben RDR 2'yi Epic Games'den aldım. Ama Steam'de şu koleksiyon kartları ve onları satmak falan da ayrı güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı