Cyberpunk 2077 tüm finaller nasıl görülür?

Mercimeği fırına verdik daha aramadı mesaj attı sadece.
Hatta bayılmıştın değil mi önünde? Final görevinde Panam'ı araman lazım onun devamı için. Aynı şekilde Johnny ve Rogue'un devamı için de muhtemelen finalde onları araman lazım. Sen final göreve basla anlayacaksın demek istediğimi.

Hatta bayılmıştın değil mi önünde? Final görevinde Panam'ı araman lazım onun devamı için. Aynı şekilde Johnny ve Rogue'un devamı için de muhtemelen finalde onları araman lazım. Sen final göreve basla anlayacaksın demek istediğimi.
Yok ana final duruyor lwlim 50 oyundaki her şeyi yaptım hakketiği değeri verdim orada kafam takıldı judy biliyorum zaten o bitti de rogue johnny ve panam gelmedi

Ben Panam'ın yolu ile bitirdim.
Diğer sonları yutuptan izledim.
Tahminim arasaka sonu cannon kabul edilecek, Soburo'nun geri dönmesinden sonra halk ayaklandı ve DLC'ler de V ile oynayabilmemizi sağlayabilecek tek son.
Belki Johnny'nin başaramadığını V başarır ve devrimi tamamlar.

Arkadaşlar konuyla alakası yok ama son gelen güncellemeler ile buglar düzeldimi oyunu alacağımda daha almadım henüz.
2. kere başlayan biri olarak sana şöyle diyeyim. 11 Aralıkta bitirdim. Erkek - Sokak çocuğu V şimdi de Kadın - Şirketçi V olarak başladım. Çoğu bug devam ediyor. Optimasyonda az da olsa iyileşme var. Bazı buglar gitmiş ama devam ediyor. Bu ay büyük bir patch gelcek diye biliyorum.
Bana göre en güzel son Jonny ile tek bastığımız sonra Rogue ve Panam ile gittiğimiz. Jonny'ye bedeni verince arkadaşları Jonny'e tehtidler savuruyor. Arasaka zaten en kötüsü Saburo geri dönüyor. Jonny ise Arasakayı yok etmek istiyordu. Jonny ile ters düşüyoruz zaten.

Ben şirketçi, erkek, panamın çetesinde bitirdim.
Panamla bir arabanın üstünde sarılıp manzarayı izliyoruz. Sonra oyun bitiyor.

Ben Panam'ın yolu ile bitirdim.
Diğer sonları yutuptan izledim.
tahminim arasaka sonu cannon kabul edilecek, Soburo'nun geri dönmesinden sonra halk ayaklandı ve DLC'ler de v ile oynayabilmemizi sağlayabilecek tek son.
Belki Johnny'nin başaramadığını v başarır ve devrimi tamamlar.

Onları da denedim en güzeli jonnynin yaşadığı son güzelmiş teşekkürler tekrardan.

Peki panam ile bitirdiğin görevin Save dosyası var mı?

Geri
Yukarı