Cyberpunk 2077 tüm sonlar nasıl oynanır?

sweiss

Megapat
Yer
Pendik, İstanbul
Oyun finalini zihnimi Arasaka hapishanesine teslim ederek bitirdim. En aksiyonsuz finali yapmışım. :D Diğer finalleri de oynamak istiyorum. Ancak biraz araştırsam bile pek bir şey anlayamadım. Gizli final dahil direkt olarak sonları oynayabileceğim kayıt dosyaları internette bulunuyor mu? Dediğim gibi pek bilgi bulamadım. İzlediğim bir videoya göre Johhny ile ilgili kartlar en az %70'in üstünde olması gerekiyormuş. Ayrıca oyun yükle kısmında da Misy ile kayıt dosyasına erişemiyorum. O kısma nasıl geleceğim? Kayıt dosyaları, çok fazla kayıt dosyası birikince kendiliğinden silinir mi?

Kayıt dosyaları gerçekten silinmiş sanırsam. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• Kayıt dosyaları.png
    Kayıt dosyaları.png
    27,5 KB · Görüntüleme: 171
Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış hatırlamıyorsam 7 farklı son vardı, 1'i gizli ve yapması zor deniliyordu.
3 kez bitirdim ve 3 farklı son gördüm. Ancak gizli ve kararlara göre giden sonu görmedim maalesef.

Teşekkürler. Peki eski kayıtlara nasıl dönebilirim? Diğer arkadaşın dediği gibi baştan mı bitirmek zorundayım? Steam Cloud dahil kayıt dosyaları silinmiş.

Ben oyunu bütün sonlarıyla bitirdim. Oyunda finale girmeden kilit bir nokta var. Yani kısaca anlatmak gerekirse arasaka kulesine girmeden önce kayıt aldıysanız almasanız bile oyun kendi kendiliğine alıyor diye biliyorum o kayıta geri dönmeniz gerekiyor ya da oyunu herhangi bir finalle bitirseniz bile o finali görmezden geliyor ve o kritik yere geri dönüyorsunuz. Gizli sonu ise internetten araştırın anlatmaya kalkışsam çok uzun sürer. Yanlış anlattıysam pardon.

Ben oyunu bütün sonlarıyla bitirdim. Oyunda finale girmeden kilit bir nokta var. Yani kısaca anlatmak gerekirse arasaka kulesine girmeden önce kayıt aldıysanız almasanız bile oyun kendi kendiliğine alıyor diye biliyorum o kayıta geri dönmeniz gerekiyor ya da oyunu herhangi bir finalle bitirseniz bile o finali görmezden geliyor ve o kritik yere geri dönüyorsunuz. Gizli sonu ise internetten araştırın anlatmaya kalkışsam çok uzun sürer. Yanlış anlattıysam pardon.

Çin'li kadına anlaşmayı kabul ettiğimizi söylemek için gittiğimiz yeri mi söylüyorsunuz?

Gerçekten teşekkürler. Haklısınız. O kısımdan sonra Misty ile konuşmaya gidiyorduk. Misty ile konuşma kısmı o anlaşmayı kabul ettikten sonra geliyordu. Ben Misty kısmının dosyasını arıyordum. O bölümden sonra olduğunu unutmuşum. Bütün yan görevleri tamamladıktan sonra tüm sonların kilidi açılmış olacak sanırsam. Diğer rehberlere bakarak diğer kısımları halledebilirim sanırsam. Teşekkürler.

Çin'li kadına anlaşmayı kabul ettiğimizi söylemek için gittiğimiz yeri mi söylüyorsunuz?

Gerçekten teşekkürler. Haklısınız. O kısımdan sonra Misty ile konuşmaya gidiyorduk. Misty ile konuşma kısmı o anlaşmayı kabul ettikten sonra geliyordu. Ben Misty kısmının dosyasını arıyordum. O bölümden sonra olduğunu unutmuşum. Bütün yan görevleri tamamladıktan sonra tüm sonların kilidi açılmış olacak sanırsam. Diğer rehberlere bakarak diğer kısımları halledebilirim sanırsam. Teşekkürler.
Rica ederim iyi oyunlar. Bu arada oyunun sonları müthiş yapabiliyorsanız hepsini yapın.

Rica ederim, iyi oyunlar. Bu arada oyunun sonları müthiş. Yapabiliyorsanız hepsini yapın.
Yapmaya çalışacağım. Sanırsam en üzüntülü finali yaptım. Hiçbir aksiyon yok. Zihnimi Arasaka'ya teslim ettim. Breaking Bad'i bitirdiğimde yaşadığım aynı üzüntüyü Cyberpunk'ta da yaşadım. Şu ana kadar bitirdiğim 2. oyun. 😂 Sırada RDR 2 var. Morgan reisin ölümünü görücez. Arkadaşlarımdan biri sırf Arthur Morgan ölüyor diye hikayeyi oynamıyor. Sadece online kısmı.

Mesajınız çok yardımcı oldu. Tekrardan teşekkürler. Çözüm olarak işaretliyorum.

Yapmaya çalışacağım. Sanırsam en üzüntülü finali yaptım. Hiçbir aksiyon yok. Zihnimi Arasaka'ya teslim ettim. Breaking Bad'i bitirdiğimde yaşadığım aynı üzüntüyü Cyberpunk'ta da yaşadım. Şu ana kadar bitirdiğim 2. oyun. 😂 Sırada RDR 2 var. Morgan reisin ölümünü göreceğiz. Arkadaşlarımdan biri sırf Arthur Morgan ölüyor diye hikayeyi oynamıyor. Sadece Online kısmı.

Mesajınız çok yardımcı oldu. Tekrar teşekkürler. Çözüm olarak işaretliyorum.

Arkadaşınız çok şey kaçırıyor kesinlikle oynayın aşırı iyi oyundur kendisi. Sonlara doğru biraz sıkabilir ama. Bu arada çözüm olarak işaretleyebilirsiniz. Tekrar iyi oyunlar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı