Cyberpunk 2077 Türkiye'de ne kadar biliniyor ve ne kadar satar?

RDR 2, AC serisi, Mafia DE, Battlefield serisi, NBA, Fifa, FarCry serisi... Bu oyunların hepsi daha yüksek fiyatla çıkış yapıyor yıllardır hem de.

Oyuncular arasında çok biliniyor bence. Ama çok satacağını düşünmüyorum. 250 TL çok yüksek bir fiyat çünkü. Herkes crack bekleyecek eminim.
Bu arada bildiğim kadarıyla daha çok hikaye ve diyalog tabanlı bir oyun olacak. Türk oyuncuların sevmediği türden yani.
Abi ben hikaye tarzından olsun grafik oynayış last of us pcye gelsin ya.

Dil yok diye niye uzuleyim ki?
Kardeşim uzatma tamam işte eklersen eklersin eklemezsen eklemezsin lütfen yavaşça konudan uzaklaşır mısın? Biz burada hakaret etmeden düzgün bir şekilde sohbet ediyoruz sen yanlış gelmişsin.
Abi ben hikaye tarzından olsun grafik oynayış last of us pcye gelsin ya.
Burayla alakası yok ama muhtemelen ilk oyun ilerde gelebilir.

Kardeşim uzatma tamam işte eklersen eklersin eklemezsen eklemezsin lütfen yavaşça konudan uzaklaşır mısın? Biz burada hakaret etmeden düzgün bir şekilde sohbet ediyoruz sen yanlış gelmişsin.

Burayla alakası yok ama muhtemelen ilk oyun ilerde gelebilir.
Ben burda arkadasa cevap yazdim. Benim cevabimi alintilayip cevaplayan sizlersiniz. Neyin kafasini yasiyorsunuz anlayamiyorum.

Ya kardeşim Death Stranding denen yürüme simulasyonu 400 TL'den geliyor. Oyunun ne anlattığını anlayabilen yok. Adamlar 8 yıldır beklenen oyunu ki her fragmanı ile çıtayı daha da yükseltiyorlar 250 TL'den getirıyorlar. Üstelik Türkiye'ye özel fiyatlandırma ile hala pahalı diyosanız kusura bakmayında gidin tetris falan oynayın ya.

Geri
Yukarı