Cyberpunk 2077 Türkiye'de ne kadar biliniyor ve ne kadar satar?

Türkiye şartları pahalı olduğu için oyun bize pahalı geliyor. Yoksa adamlar gerçekten Türkiye'ye özel fiyatlandırma yapıyorlar.

Bir PlayStation yapıyor özel fiyat bir geliyor CD project Red yapıyor özel fiyat. Ulan insanın cidden kanına dokunuyor ya. Bir banamı böyle geliyor sanki fakir çocuğuzda "hadi sende al oyna yavrum" der gibi geliyor.

Bir PlayStation yapıyor özel fiyat bir geliyor CD project Red yapıyor özel fiyat. Ulan insanın cidden kanına dokunuyor ya. Bir banamı böyle geliyor sanki fakir çocuğuzda "hadi sende al oyna yavrum" der gibi geliyor.

Hocam Türkiye fiyatları öyle hocam. Üzülüyorum gerçekten 60 birime adamlar oyun alıyor. Amcam 1000 Euro bilgisayar topladı. Benim sistem ile aynı parçaları ben 6000 TL'ye topladım. Ve 1 sene önce topladım sistemi dolar daha düşükken.

Ya PlayStation fiyat videosunda şöyle bir yazı vardı "çıkış tarihinde fiyat değişebilir". Adamlar resmen diyor ki sizinkiler rahat durmuyor. Sizin TL yerin dibine gidiyor zaten. Duruma göre artırabilir. Böyle bir rezillik olabilir mi ya. Ülkenin yarın ne olacağı belli değil.

Ya PlayStation fiyat videosunda şöyle bir yazı vardı "çıkış tarihinde fiyat değişebilir". Adamlar resmen diyor ki sizinkiler rahat durmuyor. Sizin TL yerin dibine gidiyor zaten. Duruma göre artırabilir. Böyle bir rezillik olabilir mi ya. Ülkenin yarın ne olacağı belli değil.

Hocam artık takmıyorum. Çünkü doğruları söyleyince ya fetö'cü ya da Vatan haini oluyoruz. Bu seneyi sayarsak 2 senem kaldı okulum bitsin. Almanya vatandaşıyım zaten. Okulum bitince gideceğim.

Sirf oyun da Turkce var diye desteklenip alinmaz. Forumlar da hep bunu goruyorum. Oyunun alinmasin da ki faktorler kalite ve fiyattir.
Sırf Türkçe diye satın alın diyen yok zaten, hatta satın al diyen bile yok, sadece almasanız bile istek listenize eklerseniz boş yere ülkemize destek vermediklerini göstermiş olursunuz. Oyunlara hala Türkçe dil ekleyen sayılı firma kaldı. Bunlarada "yauv moruk benana eklediysen" dersek zaten kur yüzünden kötü giden durum 2 gün sonrada Türkiyeden çekilme aşamasına gelirse "benana yauv çekilirsen çekil" demek zorunda kalırız.
Oyun kötü ise sadece Türkçe diye oyun desteklenmez, ama Cyberpunk gibi bir oyun da Türkçe oluyorsa desteklenebilir. Söylesene son yıllarda hangi firma bu kadar büyük çaplı bir oyuna Resmi dil desteği getirdi? Desteklemeyi bırak hazır yapılmış yamaları bile oyuna resmi olarak eklemeyi reddediyorlar. Adamlar ülkemize özel hem yarı fiyatına satıyor hem içinde çok fazla diyalog olan oyuna Türkçe dil desteği getiriyor biz burda hala "moruk benana yauv getirdiyse ne yapayım" konularını tartışıyoruz. Zihniyetiniz batsın. Türkiye'nin orta doğu ülkesi olduğu tekrar aklıma geldi, sağolun.
Almanya'ya 1 kez gitme fırsatı buldum. 2 ay Almanya'da kaldım gerçekten abartmıyorum insan olduğumu hatırladım.
Almancılara sorsan "Döşland çoh kötü"

Son düzenleme:

Geri
Yukarı