Cyberpunk 2077 Ultimate Edition Duyuruldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Cyberpunk 2077 Ultimate Edition

CD Projekt RED tarafından Cyberpunk 2077 Ultimate Edition resmi olarak duyuruldu. Oyunun bu sürümü, hem temel oyunu hem de yakın zamanda piyasaya sürülen Phantom Liberty genişlemesini içeriyor. Ek olarak Ultimate Edition, “Ödüllerim” programının bir parçası olarak daha önce yayınlanmış bir dizi dijital hediye ile birlikte geliyor. Cyberpunk 2077 Ultimate Edition Çıkış Tarihi Karanlık geleceğin tüm hikayelerini […]

Devamı: Cyberpunk 2077 Ultimate Edition Duyuruldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Çıkarttıkları oyunu uzun süre destekleyip içerik üretiyorlar. Witcher 3'de ücretsiz büyük bir paket yayınlamışlardı. Bu paket görsel iyileştirmelerde içeriyordu. Bu oyunuda uzun süre bu şekilde destekleyeceklerini düşünüyorum. Ayrıca çıkarttıkları oyunlar Türkçe dil destekliyor. CD Projekt RED severiz.

Sevmeyiz, evet oyunu uzun süre desteklerler ancak Cyberpunk 2077'yi o kadar umursamaz yaptılar ki oyun eşek gibi buglarla çıktı piyasaya. Üstelik bugların çoğu kısmı düzeltilse de oyun hala bazı anlamlarda sıkıntılı.
İlk çıktığı gün oynamaya başlayıp kisa bir süre sonra bitirdim oyunu, sürekli yok bug yok bilmem ne diye diye yedi bitirdi millet kendini ama oyunun atmosferi o kadar güzeldi ki hiç hata mata gözüme carpmadi üstelik cok güzel hikayesi de cabası. Sanki fazla abartıldı bu konu, sanarsin herkes oyun geliştiricisi de her şey gözlerine çarpıyor. 250 liraya çıkmıştı oyun 100 lira civarına da inmisti, böyle bir oyunu bu paraya alıyorsun ya illa kusur bulacaksın üste bir de Türkçe'ydi. Oyunun menüsü bile kat kat pahalıya satılan oyunların tamamından daha iyi grafiklere sahip. Lami cimi yok mükemmel bir oyun.

Enfes oyundu tabii erken çıkmasının üstüne oyunun çoğu şeyi çıkartıldı. Buna rağmen 20 FPS dona dona bitirdim bu oyunu. Keşke oyunu hiç aceleye getirmeselerdi o zaman bambaşka bir şey çıkardı ortaya.

Sonunda Cyberpunk 2077'nin tam sürümünü çıkarttılar! 2020 de ertelediklerinden beri bekliyordum.

Geri
Yukarı