RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition Duyuruldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition Duyuruldu
RTX-2080-Ti-Cyberpunk-2077-Edition.jpg

NVIDIA, CD Projekt RED ile birlikte tasarladıkları ekran kartını sınırlı sayıda ürettiğini açıkladı. NVIDIA’nın belirlediği fiyat ise 1100 dolar. NVIDIA, gizemli bir Cyberpunk 2077 tasarımı için ipuçları vermişti. Bu özel ...

Devamı: RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition Duyuruldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bizim ülkemiz niye yok ya :(.
Sadece kargo yollayıp geçmekle olmuyor çünkü. Eğer bir arıza çıkarsa servis desteği de sağlanması gerekiyor ki eğer gönderimi doğrudan Amerika'dan veya Avrupa'dan ülkemize yapsalardı o zaman servise götürmek gerektiği zaman tekrar yurtdışına kargolamamız gerekirdi. Hem kargo masrafı, hem geri dönerken gümrük masrafı, bir sürü uğraş. Bu uğraşların olmaması için NVIDIA bizim partner kartlarını almamızı istiyor.
Ancak eğer Türkiye'de bir servisi veya distribütörü olsaydı mümkün olurdu ki zaten Türkiye'de çoğu insan referans kartlardan ziyade partner kartlarını tercih ettiği için Türkiye'deki firmalar doğrudan NVIDIA distribütörlüğü yapmaya değmez diye düşünüyor.

Şimdi kesin bana çıkacak ya, ben bu çekilişe ABD sunuculu VPN kullanıp katılsam, sonra AmerikadanGetir gibi bir hizmetle Türkiye'ye kargolatamaz mıyım? (Şu an yaptım bu arada. "... yaparsın." dediğinizi duyar gibiyim.)😄👌😂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı