Çözüldü Cyberpunk 2077 VCRUNTIME140.dll ve MSVCP140.dll hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Arkadaşlar, Cyberpunk 2077'yi açmaya çalıştığım zaman "kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü MSVCP140.dll bulunamadı. Programı yeniden yüklemek bu sorunu çözebilir." Hatasını veriyor ve MSVCP140.dll yerine aynı zamanda VCRUNTIME140.dll için de söylüyor. Çözümü nedir?

Çözüm
Bunları kurun:

Bunları kurun:

Çözüm
Onun için microsoft visualleri indirmek lazım diye biliyorum. Bulursam link atacağım sakın internetten el ile atılanlardan indirmeyin.

Bunları kurun:

3.linki indirdim,2.linkte x64 ve x86 olanı indirdim. Fakat 1.de vcredist_arm.exe adıyla bir dosya daha var onu indirmem gerekiyor mu?

Hayır, vcredist_arm.exe'yi kurmanıza gerek yok.
Sorun olmazsa bir şey sormak istiyorum. Anladığım kadarıyla attığınız dosyaların yeni sürümü var neden bunları indirmiyorum anlayamadım 2019 sürümü var gibi sanki. Yardımcı olursanız sevinirim.

Söz konusu .dll dosyaları, (VCRUNTIME140.dll ve MSVCP140.dll) bu Visual C++ paketleriyle iniyor çünkü.

İsterseniz bütün Visual C++ paketlerini indirebilirsiniz fakat sorununuzu çözecek olan paketler bunlar.

Söz konusu .dll dosyaları, (VCRUNTIME140.dll ve MSVCP140.dll) bu Visual C++ paketleriyle iniyor çünkü.

İsterseniz bütün Visual C++ paketlerini indirebilirsiniz fakat sorununuzu çözecek olan paketler bunlar.
Anladım çok teşekkür ederim son bir soru sormak istiyorum attığınız 1. linkten indirdiğim ve 2.linkten indirdiğim x86 ve x64 dosyalarının farkı nedir? Masaüstüne indirdiğim zaman isimleri çok benziyor.

x86 olanlar 32 bit için, x64 olanlar 64 bit için demek. Aslında bunlar pek bir anlam ifade etmiyor çünkü bizim hem 32 bit hem 64 bit olanlara ihtiyacımız var.

1. linkteki paketler 2013 sürüm Visual C++'lar için, 2. linkteki paketler ise 2015 sürüm Visual C++'lar için idi.

Sorununuz çözüldü mü bu arada?

Geri
Yukarı