Cyberpunk 2077 ve bugları

Hocam 1660 Ti+i5 9400F sistemde High-orta karışık ayarlarda 60 FPS oynuyorum arada 50 FPS falan düşüyor ama olsun.

Gayet güzel. Senin işlemcinin tekli çekirdek gücü de bayağı sağlam. Yarın çeşitli ayarlarla deneyip video çekip yükleyebilirim.

Gayet güzel. Senin işlemcinin tekli çekirdek gücü de bayağı sağlam. Yarın çeşitli ayarlarla deneyip video çekip yükleyebilirim.

Hocam ben video çekecektim fakat zor geldi çekemedim. Ama sizin videonuzu merakla bekleyeceğim. Ablamdan 2070 Super ekran kartımı geri alabilirsem 2070 Super ekran kartı ile oyunu denemek istiyorum. Bakalım RTX falan güzel mi?

Ekran Görüntüsü (246).png

Ekran Görüntüsü (249).png

Ekran Görüntüsü (244).png

Ekran Görüntüsü (246).png

Ekran Görüntüsü (249).png

Ekran Görüntüsü (244).png

Ekran Görüntüsü (248).png

Ekran Görüntüsü (243).png

Cyberbug ile 14 saati geride bıraktım arkadaşlar. Sonuç bu. 😀 İlk güncelleme ile şu araba kaplama sorununu çözmeliler. Çünkü çok fazla kaplama sorunu araba var. 100 belki daha fazla bu şekilde araç gördüm. Ve inanılmaz zevk baltalıyor. Yani siz olsanız ilk attığım resimdeki gibi bir durumda ne düşünürsünüz. Ayrıca optimizasyon da iyi değil bence. İmzamdaki sistem ile 1360P GeForce optimizasyonu ile 40 FPS aldım genel olarak. Elbetti içi mekanlarda arttı.
Edit: Resimleri iki kez koymuşum kusura bakmayın.

Oyunu 10 saat oynadım ve asansör bugu dışında bug görmedim. Tabi oyunu oldukça zengin göstermek için grafiklerine önem gösterilmiş bir oyun. Fizik motoru Ubisoft kadar kötü değil ama GTA V kadar da hassas değil. İlk defa FPS oyun yapan bir firmaya göre oldukça başarılı ancak. Araba mekanikleri 7 senedir gelişmekte olan Watch Dogs serisinden daha iyi. FPS-shooter deneyimi bu sektörde senelerdir olan çoğu oyundan daha iyi. Yakın dövüş ilk oynanış videosundaki halinden çok daha iyi. Hack mekanikleri Watch Dogs kadar hızlı olmasa da aksiyona göre uygun hızda. CD Project'in 2015 yılına kadar çoğu oyuncunun bilmediği bir firma olduğuna dikkat etmekte fayda var. Oyun deneyimimden anladığıma göre oldukça büyük teknolojik yatırımlar yapılmış ve bence optimizasyon arkaplanda kalmış. NVIDIA ve RTX ile olan ortaklık firmayı daha pragmatik olmaya itmiş. Böyle güncel oyunlarda standart halde gelmesi gereken bazı teknik detaylar RTX içerisinde sunulmuş. Takdir artık oyuncunun.

Buglu olması tabii ki üzdü fakat oynanmayacak kadar değildir diye düşünüyorum indirmeye koydum 1.03 sürümüyle deneyeceğim yarın. R5 2600 ve RX 570 8 GB 2'lisi ile ne kadar FPS aldığımı da paylaşabilirim isteyenler olursa.

Başlıkla alakasız mesaj. Sana oyun nasıl diye sormamış, her Cyberpunk konusuna gidip böyle spam mı atıyorsun?
Sırf sona "ignorant" kişiler gelmesin diye
koydum.

İroni
1. biriyle ya da bir olayla alay.
2. TİYATRO TERİMİ
etkiyi artırmak için, bir şeyin tersini söyleyerek alay etme.

Cahilliğin lüzumu yok. Zoruna gitmiş. Her neyse.

Hocam 1660 Ti ekran kartım ile yüksek ve orta ayarlarda karışık olarak 60 FPS oynuyorum. 2070 Super ekran kartımı ablam çaldığı için 2070 Super ile deneyimlemedim zaten 2070 Super darboğaz yapıyor işlemcim ile.

Hocam bug konusunda kralımız Ubisoft oyunlarıdır.
Hocam FPS değerleriniz şehire aitse grafik ayarlarını rica etsem bana atar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı