Cyberpunk 2077 ve Watch Dogs Legion 93 TL'ye alınır mı?

508665

Centipat
RAM
ADATA AX4U320038G16A-SR30 XPG Spectrix D30 DDR4-3200Mhz C16 8GB (2x8GB)(16)
SSD veya HDD modeli
XPG ASX8100NP-512GT-C SX8100 Serisi 512GB SSD M.2
Ekran kartı
ASUS GeForce ROG-STRIX-RTX3060-12G-V2-GAMING RTX30
Anakart
ASUS TUF GAMING B550-PLUS AMD B550, DDR4, AM4 Ryze
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600X MPK 3.7GHz-4.6GHz, 35MB, 65W, 6/
Bu iki oyun da güncel ve fiyatları bu dolar kur farkına rağmen bedava sayılacak cinsten.
Almayı düşünüyorum. Siz olsanız ne yapardınız?

Dosya Ekleri

• Screenshot_12.png
    Screenshot_12.png
    243,8 KB · Görüntüleme: 63
Bu iki oyun da güncel ve fiyatları bu dolar kur farkına rağmen bedava sayılacak cinsten.
Almayı düşünüyorum. Siz olsanız ne yapardınız?
Cyberpunk bence güzel bir oyun değil ama kişiden kişiye değişir, seviyorsanız fiyatı uygun. Ama Watch Dogs Legion kötüdür yani direk kötü bunun öznel bir tarafı olduğunu düşünmüyorum, bedava verilse bile oynanmaması gerek bence. Bu fiyata daha güzel oyunlar bulabileceğinize eminim ama bu iki oyunu da seviyorsanız fiyat olarak son derece uygun.

Alınır tabii.
Cyberpunk bence güzel bir oyun değil ama kişiden kişiye değişir, seviyorsanız fiyatı uygun. Ama Watch Dogs Legion kötüdür yani direk kötü bunun öznel bir tarafı olduğunu düşünmüyorum, bedava verilse bile oynanmaması gerek bence. Bu fiyata daha güzel oyunlar bulabileceğinize eminim ama bu iki oyunu da seviyorsanız fiyat olarak son derece uygun.
Watch Dogs Legion o kadar da rezil bir oyun değil. Karakter sistemi bir yere kadar sarıyor. Atmosferde fena değil Londra güzel yansıtılmış. Ortalama bi oyun ama bu fiyat ile aldığınızda memnun ayrılırsınız bence.

Teşekkürler zamanı var mı acaba?

Şimdi baktım Epic'ten belli oyun mu bilmiyorum ama her oyun için 60 TL indirim kuponu veriyor bana sadece Cyberpunk ve Watch Dogs için değil, eğer başka almak istediğiniz oyun varsa onlara da bakabilirsiniz.
Rica ederim
eğer indirimin bitiş tarihini soruyorsan evet 06.01.2022 de bitiyor
Kupon indirimi için sormuştum gördüm Epic'ten.7 Ocak 2022 19:00'a kadar her oyuna 60 tl indirim veriyor sanırsam.

Şimdi baktım Epic'ten belli oyun mu bilmiyorum ama her oyun için 60 TL indirim kuponu veriyor bana sadece Cyberpunk ve Watch Dogs için değil, eğer başka almak istediğiniz oyun varsa onlara da bakabilirsiniz.
Evet Bende farkındayım ama tabiri caiz ise hardcore bir oyuncuyum ve Red dead redemption 2 bitirdim ve battlefield 2042 den sıkıldım yeni oyunlara geçmenin vakti geldiğini düşünüyorum en azından bu 2 oyun beni 1 ay daha götürür diye düşünüyorum

Geri
Yukarı