Cyberpunk 2077 vs 5 AAA oyun

Asteriaa5534

Centipat
Daha fazla  
Şu anda 550 TL param var. Sizce Cyberpunk 2077 mi almalıyım yoksa Watch Dogs Legion - biomutant - Death Stranding - Horizon Zero Dawn mı? Hepside oynamak istediğim yapımlar bir tarafta Cyberpunk 2077 diğer tarafta 5 oyun. Sizce hangisini almalıyım? Veya şu şekilde de yapabilirim indirim bitene kadar toplam 1000 TL param olacak yazdığım oyunların hepsini alabilirim ama çok istediğim Uncharted 4'ü de alıp almamakta kararsız kaldım.

Sorularım bu.

1: Cyberpunk 2077 ve diğer 5 oyunu al Uncharted 4'Ü bir dahaki indirimde alırsın.

2: Cyberpunk 2077 ve Uncharted 4'Ü al.

3: Uncharted 4'ü ve diğer 5 oyunu al.

Sizce bu yukarıda yazdığım seçeneklerden hangisini seçmeliyim? Cevaplarınızı sistemime göre de seçebilirsiniz. Sistemim altta, cevaplarınız için teşekkürler.

Sistemim:
  • İşlemci i3 12. nesil.
  • Ekran kartı RX 6500 XT.
  • RAM 8X2.
  • Anakart ASUS Prime H610M-K 3200MHz DDR4 soket 1700 M.2 HDMI D-Sub mATX anakart.

Şu anda 550 TL param var. Sizce Cyberpunk 2077 mi almalıyım yoksa Watch Dogs Legion - biomutant - Death Stranding - Horizon Zero Dawn mı? Hepside oynamak istediğim yapımlar bir tarafta Cyberpunk 2077 diğer tarafta 5 oyun. Sizce hangisini almalıyım? Veya şu şekilde de yapabilirim indirim bitene kadar toplam 1000 TL param olacak yazdığım oyunların hepsini alabilirim ama çok istediğim Uncharted 4'ü de alıp almamakta kararsız kaldım.

Sorularım bu.

1: Cyberpunk 2077 ve diğer 5 oyunu al Uncharted 4'Ü bir dahaki indirimde alırsın.

2: Cyberpunk 2077 ve Uncharted 4'Ü al.

3: Uncharted 4'ü ve diğer 5 oyunu al.

Sizce bu yukarıda yazdığım seçeneklerden hangisini seçmeliyim? Cevaplarınızı sistemime göre de seçebilirsiniz. Sistemim altta, cevaplarınız için teşekkürler.

Sistemim:
  • İşlemci i3 12. nesil.
  • Ekran kartı RX 6500 XT.
  • RAM 8X2.
  • Anakart ASUS Prime H610M-K 3200MHz DDR4 soket 1700 M.2 HDMI D-Sub mATX anakart.
Cyberpunk o 5 oyunun hepsine 1000 basıyor ben 2'yi seçiyorum.

Death Stranding ve Horizon Zero Dawn'ı kesinlikle tavsiye ederim. Horizon forbidden West de geliyor.
Cp en fazla Assassin's Creed serisine 1000 basar (Odyssey hariç.)

Death Stranding ve Horizon Zero Dawn'ı kesinlikle tavsiye ederim. Horizon forbidden West de geliyor.
Cp en fazla Assassin's Creed serisine 1000 basar (Odyssey hariç.)
Ac serisi seri üretim zaten CP ile karşılaştırılamaz bile Death Stranding PTT Kargo Simülasyonu + Monster enerji içeceği sponsorlu. Horizon serisi ise cidden büyük bir başarı hikayesi eşi benzeri görülmemiş sıkıcılığı onu en sıkıcı oyunlar listesi yapılsa 1.ci sıraya tepeden koyar net.

AC serisi seri üretim zaten CP ile karşılaştırılamaz bile Death Stranding PTT Kargo Simülasyonu + Monster enerji içeceği sponsorlu. Horizon serisi ise cidden büyük bir başarı hikayesi eşi benzeri görülmemiş sıkıcılığı onu en sıkıcı oyunlar listesi yapılsa 1.ci sıraya tepeden koyar net.

Death Stranding cp fiyaskosundan çok daha iyi bir oyun ister begen ister beğenme.

Odyssey'im de yarısı bile etmez. Istedigin kadar Ubisoft'u kötüle. Ubisoft'un Unity hariç hiçbir oyunu CDPR'in cp i kadar sorunlu değil. Sadece bug ta demiyorum ki 2024'te hala AMD kartı sorun çıkartıyor.

Lansman faciası unutulalı çok oldu ikisini oynamış biri olarak 2077 Serserisi simülasyonu> PTT kargo elemanı Simülasyonu. (Ayrıca "begen" değil beğen olacak)
Aynen sayın TDK bey. Oyunun tek başarısı cidden tek başarısı Türkçe çıkmış olması. Onun dışında çöp. Begen yada begenme. 🤣🤣

Geri
Yukarı