Cyberpunk 2077 vs Bannerlord

JusticeCritic

Decapat
Ekran kartı
GT 730
Anakart
B450M
İşlemci
Ryzen 3 2200G
Dostlarım, arkadaşlarım, değerli insanlar...
Elimde şu an 70 lira gibi bir bütçe var. Cyberpunk 2077 ya da Bannerlord arasında tercih yapmam gerekiyor. İki oyundan birini seçmem lazım, arasına da çıtır çerezlik oyun öneriniz olursa sevinirim. Bugün içinde bu iki oyundan birini alacağım. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu sorunun yanıtı bence oyunlarla alakalı değil, kendiniz ile alakalı. Siz gelecekte mi yaşamak isterdiniz? Yoksa geçmişte bir krallığın lideri veya askeri olup arkanızda ordunuz ile savaşmak mı isterdiniz. Hangisi size çok daha cazip geliyorsa onu alın. Ben geleceği inanılmaz derecede merak eden bir insanım, ancak arkada viking müzikleri eşliğinde orduma emir vererk son ses kulaklık ile savaşmak bana daha cazip gelmekte. Bu yüzden yerinizde olsam Bannerlord'u tercih ederdim, sizde bir düşünün gelecek mi yoksa geçmiş mi?

Hocam bu sorunun yanıtı bence oyunlarla alakalı değil, kendiniz ile alakalı. Siz gelecekte mi yaşamak isterdiniz? Yoksa geçmişte bir krallığın lideri veya askeri olup arkanızda ordunuz ile savaşmak mı isterdiniz. Hangisi size çok daha cazip geliyorsa onu alın. Ben geleceği inanılmaz derecede merak eden bir insanım, ancak arkada viking müzikleri eşliğinde orduma emir vererk son ses kulaklık ile savaşmak bana daha cazip gelmekte.
Haydaaa... o zaman Bannerlord tabii ki.

Şimdi Cyberpunk tabii ki daha iyi ancak Cyberpunk'ın hâlâ bazı bugları ve sıkıntıları mevcut şu an Bannerlord alıp arıdndan birkaç ay sonra Cyberpunk almak daha mantıklı olur (tabii fiyatlara güncelleme gelmezse.).

Dostlarım, arkadaşlarım, değerli insanlar...
Elimde şu an 70 lira gibi bir bütçe var. Cyberpunk 2077 ya da Bannerlord arasında tercih yapmam gerekiyor. İki oyundan birini seçmem lazım, arasına da çıtır çerezlik oyun öneriniz olursa sevinirim. Bugün içinde bu iki oyundan birini alacağım. Sizce hangisini almalıyım?

Tabikii Bannerlord, Cyberpunk çok saçma ve abartı geliyor bana ve daha birçok oyunu araştırabilirsiniz

Bana çok arcade gibi geliyor sürüş kafası. İzlediğim videolarda oyuncunun aracının hızlandığını hissettirmedi bana. Bu bile eksi katıyor. NPC'ler zaten Allah'a emanet.
İkisini de aldım. Alfa. B)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı