Cyberpunk 2077 vs Bannerlord

Estetikci

Hectopat
Cyberpunk 2077 ya da Bannerlord almayı düşünüyorum ama ikisi arasında gidip gelmekteyim. Kimileri Bannerlord'un Warband'ın grafikleri güzelleşmiş hali diyor. Cyberpunk için oyun yapımcısı desteği çekebilir falan diyenler var.
Sizce başka oyun mu almalıyım veya iki oyun arasından hangisini almalıyım? Neden?

Cyberpunk 2077 ya da Bannerlord almayı düşünüyorum ama ikisi arasında gidip gelmekteyim. Kimileri Bannerlord'un Warband'ın grafikleri güzelleşmiş hali diyor. Cyberpunk için oyun yapımcısı desteği çekebilir falan diyenler var.
Sizce başka oyun mu almalıyım veya iki oyun arasından hangisini almalıyım? Neden?

Cyberpunk 2077, ilk başta oyunun çok fazla sorunu vardı ama Update'lerden sonra çok güzel bir oyuna dönüştü. Sıfırdan 2 kere oynadım ve maksimum 2 bug ile karşılaştım, hepsi küçük şeyler. Bannerlord güzel oyundur ama Cyberpunk almanız daha iyi olur. Oyunla ilgili yardım isterseniz etiketleyin her zaman müsaitim.

Cyberpunk'a bir büyük update ve DLC gelecek. Bunlardan sonra oyuna başka update gelmeyecek (en azından şu anda söyledikleri bunlar) fakat Cyberpunk'ı oynamanı öneririm. Destek kesilecek diye oynamamak tuhaf olur, zaten şu anda bug'lardan falan arınmış durumda. Destek bekleyecek bir durum ortada yok (tabii ufak ufak bug fix yamaları gelmeye devam eder bir süre). Eğer Cyberpunk'ı alırsan DLC çıkışına yakın veya bir sonraki update çıkınca oyna, deneyimin daha iyi olabilir.

DRM koruması nedir tam olarak? Açıklayabilir misiniz?

Normalde oyunları iade edip oynayamazsın Steam başlatıcısı gerekir.
Ama Cyberpunk 2077 de bu yok mesela ben öyle yaptım bende kararsız kalmıştım.
İade etseniz de oyunu indirdiysen oynayabilirsin.

Normalde oyunları iade edip oynayamazsın Steam başlatıcısı gerekir.
Ama Cyberpunk 2077 de bu yok mesela ben öyle yaptım bende kararsız kalmıştım.
İade etseniz de oyunu indirdiysen oynayabilirsin.

E o zaman bedava oyun oynamak bu? Nasıl saçma bir şey.

İkisi birbirinden çok farklı oyunlar bana göre ve ikisi de gayet keyifli. Film izler gibi hikayeye dalmak istiyorsan Cyberpunk 2077 alabilirsin ancak hikaye bitiminden sonra oyun pek sarmıyor, bu yüzden uzun soluklu bir maceraya atılmak istersen Bannerlord çok daha iyi bir seçenek olacaktır. Ben ikisini de oynadım ve ikisini de gerçekten çok beğendim diyebilirim ama arasından birini seçecek olsam kesinlikle Bannerlord derim ki oyun tam sürüme geçmesiyle de güzel yenilikler gelmeye başladı bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı