Cyberpunk 2077 vs. Mafia trilogy

zMiltrex

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, biliyorum bu iki oyun birbirlerinden farklı fakat sizce hangisi alınmalı? Daha mantıklı olan sizce hangisi?

Eğer açık dünya istiyorsan ve uzun saatlerini bir oyuna gömmek istiyorsan Cyberpunk. Ama yok, ben film tadında, çizgisel olarak ilerleyen bir oyun istiyorum diyorsan Mafia serisi (3.oyunu seri dışında tutarak söylüyorum, oynamanı da pek önermem).
Cyberpunk yeni çıktığı için hemen eskimeyecek bir oyun. Diğerleri zaten eski, eskimeye de devam ediyor. Fırsatın varken eskilerden başla, erteledikçe grafikler daha kötü görünecek gözüne.

Eğer açık dünya istiyorsan ve uzun saatlerini bir oyuna gömmek istiyorsan Cyberpunk. Ama yok, ben film tadında, çizgisel olarak ilerleyen bir oyun istiyorum diyorsan Mafia serisi (3.oyunu seri dışında tutarak söylüyorum, oynamanı da pek önermem).
Cyberpunk yeni çıktığı için hemen eskimeyecek bir oyun. Diğerleri zaten eski, eskimeye de devam ediyor. Fırsatın varken eskilerden başla, erteledikçe grafikler daha kötü görünecek gözüne.

Açıkçası, fiyatlardan dolayı biraz sıkıntı, Cyberpunk şu an ucuzken almayı düşünüyorum, Cyberpunk alıp, Mafia 2 Definitive Edition alsam olur mu sence?

Epic'ten 125'e Cyberpunk, 17TL'ye Mafia 2 ve 17 TL'ye Mafia 3. Nays'la öde (%20 cashback).

Mafia 3 almayı düşünmüyorum, demosunu oynadığımda bile orta gibi geldi bana fakat diğer insanların oynayış videolarına bakınca pek beğenmedim. Ayrıca param yetmez zaten. Cyberpunk ve Mafia 2 Definitive Edition almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı