Cyberpunk 2077 Yansımalar pürüzlü

İşletim sistemi
Windows 10

Sensei Eyüp

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kastamonu/Bozkurt
Sitemim:
RX 580 4GB Sapphire
i5 10400f
16GB 2x8 2400Mhz RAM

Grafikler ne olursa olsun fotoğraftaki sorunun aynısını her oyunda yaşıyorum(Aracın tavanındaki yansıma pürüzü). Radeon ayarlarından çoğu şeyi denedim. En güncel sürücüleri kullanıyorum. Nasıl çözebilirim bu sorunu?

haata.png

Sitemim:
RX 580 4 GB Sapphire.
i5 10400F.
16 GB 2x8 2400MHz RAM.

Grafikler ne olursa olsun fotoğraftaki sorunun aynısını her oyunda yaşıyorum(aracın tavanındaki yansıma pürüzü). Radeon ayarlarından çoğu şeyi denedim. En güncel sürücüleri kullanıyorum. Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Eki Görüntüle 956248

Hocam büyüteçle mi incelediniz?
ben sizin koyduğunuz o kutucuğu bile göremezken siz o pürüzü görmüşsünüz helal olsun

Hayırlı uğurlu olsun hocam çoğu oyunda bu hata olacak Warzone de silahlarda daha belirgin olacak tek çaresi bir ayar var onu kapatınca düzeliyor adını unuttum ben bu hata yüzünden kartı değişime yolladım 0 kart aldım gene olmadı en son sattım hatta konusunu bulabilirsem atarım hocam.

The Crew 2, Forza Horizon 4 gibi oyunlarda da araçların yansımaları ve tekerlekleri böyle pürüzlü görünüyor. Dediğim gibi tek bir oyuna özel değil maalesef.
Hocam büyüteçle mi incelediniz?
ben sizin koyduğunuz o kutucuğu bile göremezken siz o pürüzü görmüşsünüz helal olsun
Bariz göze çarpıyor aslında araç tavanındaki pürüz :) Büyütece falan gerek yok.

The Crew 2, Forza Horizon 4 gibi oyunlarda da araçların yansımaları ve tekerlekleri böyle pürüzlü görünüyor. Dediğim gibi tek bir oyuna özel değil maalesef.

Bariz göze çarpıyor aslında araç tavanındaki pürüz :) büyütece falan gerek yok.

Hocam monitörünüzde bir sorun var mı diyeceğim de onla da alakası yok :(

Geri
Yukarı