Cyberpunk 2077 Yeni DLC'ler İle Toparlanabilir mi?

naaeol

Centipat
Daha fazla  
Yalan olmasın ben bu oyunu çok seviyorum. Çünkü sorunlu da çıksa yan görevleri bile çok başarılı ele alınmış bir oyundu. İlk başlarda sorunlu olduğu için satın almadım ve Pintipanda'dan izledim. Birkaç ay önce oyunu aldım ve oynadım. Önce izleyip sonra oynamış olsam bile yine duygulandım sonlara doğru. Duydum ki oyuna DLC geliyormuş ve büyük bir DLC olacakmış. Merak ettiğim şu, sizce oyun bu şekilde güncellemeler, DLC'ler alıp No Man's Sky gibi sonradan kıymeti bilinecek başyapıt haline gelecek mi? Yoksa büyük bir hüsranla çıktığı için çoktan tozlu sayfalara karışıp gitti ve yeniden popüler olma olasılığı ortadan kalktı mı?

Şu çatışmalarda aksiyonlarda düşman yapay zekasını hallederlerse toparlanır. Hikaye olarak sorunsuz yapıyorlar. Grafik, oynanış sorunu da yok. Yani DLC gelince göreceğiz.

Cyberpunk çoğu insanın sandığının aksine aslında çok iyi bir oyun. Tek sıkıntı çıkardığı konu çıktığı zamanki performans sıkıntılarıydı bence. Bazıları oyunun vaat ettiklerini karşılamadığını düşünüyor ama bence bu beklenti ile alakalı.

Halihazırda da Steam'de en çok satan oyunlardan birisi olduğunu tahmin ediyorum. Gelecek DLC'lerde oyunun tuzu biberi olacaktır muhtemelen.

Bende de Cyberpunk 2077 var, Steam hesabımda ama donanım gücüm yetmediği için 30dakikalık Free GeForce NOW NVIDIA Tesla ekran kartlı sunucudan oynuyorum. Hem PC yorulmuyor hem de Cloud oynamış oluyorum. Ama ileride Gaming notebook alabilirsem en ucuz GTX 1660 Ti'ya da RTX 2060'lı o zaman GeForce NOW'dan Cyberpunk'a girme ihtiyacım olmaz. GeForce NOW'ı da Basic planda kullanıyorum. Cyberpunk'a yeni karakter gelecek FBI ajanı solomon reese olacak. Bu karakterde ünlü bir oyuncu aktör canlandıracakmış.

Dlc ek animasyon, içerik falan ekleyebilir fakat grafik, oynanış gibi etmenler üzerinde oynama yapamaz. Oyunun tamamiyle değiştirecek güncellemeler gelmez artık muhtemelen. Çok büyük umudunuz olmasın. Sadece gelecek dlc'nin hikayesine, içeriklerine odaklanın derim.

Oyun Edgerunners animesi ile bi aralar tekrar canlandı zaten o dönem çoğu kişi oyuna tekrar döndü, DLC gelince de bir sürü kişinin oyuna döneceğine eminim. Hikayeli olduğu için zaten tükenen bir içerik var her zaman popüler olmaz.

Oyun toparlandı zaten, şu önyargıdan kurtulun artık.
Oyun toparlandı bundan eminim zaten 2. kere bitirmeme rağmen duygulandığımdan bahsettim. Konu toparlanır mı değil, buradan alıp yürüyebilecek mi aslında. (Konunun ismi değişmiş ben Cyberpunk 2077 olabilecek mi yazmıştım.)

Oyun toparlandı bundan eminim zaten 2. kere bitirmeme rağmen duygulandığımdan bahsettim. Konu toparlanır mı değil, buradan alıp yürüyebilecek mi aslında. (Konunun ismi değişmiş ben Cyberpunk 2077 olabilecek mi yazmıştım.)
Dlc hakkında fazla bir yazı okumadım fakat kaç tane son var hangisinin devamı gelecek ? Karakterlerin hikayesinin öncesi anlatılması muhtemel.

DLC güzel çıkarsa ileri doğru çıkıştaki yalanlar ve sorunlar unutulduğunda iyi diye hatırlanabilir belki. No man's sky gibi olacağını sanmıyorum. CDPR bile ümidi kesmiş olacak ki tek DLC ile salıp Witcher'a geri dönecekler.

Geri
Yukarı