Cyberpunk 2077 yeniden oynanır mı?

Bu konu derdine deva olabilir. :D.
Benden ne istedin be Judy... Yahu kadın ben senin geçmişini bile taradım taaa deniz altından. Geçmişine bile aşıktım. Efkarlandım. Tipim değilsin falan da dedi. Oooof of. Mod ile değil ben orjinal istiyordum canımız sağolsun. :D
612-middle.png

Bazı karakterle ilişkilerin tamamen erkek veya kız olmasına bağlı. Judy lez bir karakter, Panam ise erkekçi.
Okuyamadım korkuyorum ben açabilir miyim? Bana da spoiler olur mu? :D

Sokak çocuğu olarak oynadım oyunu. Açık konuşmak gerekirse çoğu olaya etkisiz eleman bıraktı oyun. RPG çok ama çok çok çok az geldi bana. Neler neler oldu ve hiç seçim hakkım olmadı neredeyse. Acaba diyorum oyun bitince şu an sonlara geldim herhalde yeni oyun açmalı mıyım? Şirketçi olarak oynarsam etrafımda bulunan insanlar değişir mi? Bambaşka senaryolar mı olur?

SPOİLER:
Judy beni friendzonede bıraktı özellikle ona kahroldum. :D bayağı ilişki yürür dedim ama olmadı. Şirketçide ilişki durumu nedir? Spoiler vermeden oluyor veya olmuyor derseniz sevinirim.
Witcher ne kadar RPG ise bu da o kadar RPG. Fazlasını beklemeyin. Evet, harika yan hikayeler var, her türlü oynanış stilini destekleyen gayet güzel bölüm tasarımları da var, bambaşka bir şekilde oynamanızı sağlayan harika bir perk sistemi var evet ancak senaryoya etki edemiyorsunuz. V'nin olaylara yaklaşımı sizin elinizde tabii ama bir şe olacaksa oluyor.

Geri
Yukarı