Cyberpunk 2077 yılın oyunu olur mu?

Oyunu 3. günde bitirdim, ana hikaye odaklı oynadım ve kısa sürdü. Ana hikayesinin bu kadar kısa süreceğini tahmin etmemiştim. 15 saat civarı oynama sürem vardır.

Benim sadece Silverhand bölümüne gelmem 20 saat sürdü :D.
Oyunu normal zorluk seviyesinde oynadım. Yan görevlere bulaşmadım neredeyse, görevleri bir iki denemede bitirdim. 15 saat civari bir sürede de ana hikayenin tamamını bitirdim. Ana hikayenin bu kadar kısa olmaması gerekiyordu. Sonlara doğru aksiyon ve hikaye fazlasıyla artmışken bir anda bir baktım ki oyun bitmiş.. :(

Oyunu normal zorluk seviyesinde oynadım. Yan görevlere bulaşmadım neredeyse, görevleri bir iki denemede bitirdim. 15 saat civari bir sürede de ana hikayenin tamamını bitirdim. Ana hikayenin bu kadar kısa olmaması gerekiyordu. Sonlara doğru aksiyon ve hikaye fazlasıyla artmışken bir anda bir baktım ki oyun bitmiş.. :(
Yani evet benim oyunu bitirme sürem en az 100 saat gibi gözüküyor ama 15 saatte bitirilebilecek bir hikaye biraz kısaymış. Aslında 15 saat de kısa bir süre değil ama oyunun türüne ve teknolojisine bakarsak insan bir 6-7 saat daha istiyor.

2021 için şu anlık 2 büyük yapım var
1. Cyberpunk 2077
2. Dying Light 2 tabii çıkarsa.( 2021 in ilk çeyreği gibi bir haber duymuştum.)

Geri
Yukarı