Cyberpunk 2077 Yine Ertelendi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyice şımardılar artık 😄

Son düzenleme:
Minimum sistem gereksinimleri ve önerilen sistem gereksinimleri belli mi internette pek bulamadım sadece 1080 Ti i7 9600K yazanı gördüm de?

Önerilen:
  • CPU: Intel Core i5-4670K 3.4GHz / AMD Ryzen R5 1600
  • RAM: 16 GB RAM
  • HDD: 70 GB of space
  • GPU: AMD Radeon RX Vega 64 8GB or NVIDIA GeForce GTX 1070

Ne kadar doğru bilemem ama buna yakın bir şey olur.

Kesin oynanış görüntülerindeki görüntülerin FPS oranı rezalet. Bence çoğunlukla optimizasyonla uğraşıyorlar şuan. Bi' aralar GTX 1080 gerecek minimum ayarlarda geyiği dönüyordu, sanırım ciddilermiş.

Oyun tanıtımında GTX 1080'i 4K 30 FPS'te çalıştırmamışlar mıydı? Bence durum normal gibi gözüküyor, hatta optimizasyon üzerine biraz daha yoğunlaşırlarsa bu limit daha da genişleyebilir.

Beyler yazıyı okumadım, ne zamana ertelendi? Belki online olarak direkt oynamak isteyenler olacaktır diye böyle yapmış olabilirler. Çünkü oyunla beraber direkt online çıkmayacak gibiydi, umarım düşündüğüm gibi olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyice şımardılar artık 😄
Bir konuda oyundan tek beklentim çıkması yazmıştım. "Neden ki çıkacağı tarih belli" denmişti. Buyur.

Geri
Yukarı